Uzun Vadede Bitcoin’i Bekleyen 4 Sonuç!

Uzun Vadede Bitcoin’i Bekleyen 4 Sonuç!

Paylaş
Uzun Vadede Bitcoin’i Bekleyen 4 Sonuç!

Lider kripto para birimi Bitcoin 2019 yılında birçok kripto para yatırımcısını yeniden umutlandıracak bir performans sergiledi ve 3.300 dolar seviyelerinden 14.000 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Daha sonra sert bir düşüş yaşayıp yaklaşık olarak değerinin yarısını kaybeden BTC, yine de analistlerin uzun vadedeki umutlarını korumasını sağlamaya devam ediyor. Önde gelen ekonomistlerden Alex Krüger de Bitcoin’in uzun vadedeki yol haritasını inceledi ve buna dair dört olası sonuç çıkardı.

Krüger  birinci ihtimalin Bitcoin’in küresel rezerv para birimi olup USD’nin yerini alması olduğunu ve BTC’ye erken yatırım yapan herkesin inanılmaz zenginleşmesi olduğunu belirtti.

İkinci ihtimal ise BTC’nin her geçen gün azalmasının fiyatı sonsuza dek arttırması ve yatırımcıların yine inanılmaz zengin olması şeklinde belirtildi.

Krüger’in üçüncü tahminini, Bitcoin’in birkaç inanılmaz yükseliş sonrası ‘olgunlaşıp’ birçok emtia gibi belirli bir fiyat aralığına kavuşması ve altın gibi bir varlık haline gelmesi şeklinde açıklandı.

Dördüncü ve en korkutucu senaryo ise Bitcoin’in ‘boşlukta kaybolması’ ve değerinin sıfıra inmesi. İnsanların dipten alım yapmaya devam edip yine sıfırı bulması, en korkutucu senaryo olarak gözükmekte.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap