Uzman, Türklerin Sepetindeki Bu 3 Altcoin İçin ‘Kumar’ Dedi!

Uzman, Türklerin Sepetindeki Bu 3 Altcoin İçin ‘Kumar’ Dedi!

Paylaş
BTC Piyasası: Uzman, Türklerin Sepetindeki Bu 3 Altcoin İçin ‘Kumar’ Dedi!

Hong Kong merkezli Bitcoin şirketi Jan3’ün CEO’su Samson Mow, kimi altcoin bölümlerinin yalnızca kumarbazlara hitap ettiğini söylüyor. Bununla birlikte, BTC fiyatının 10 yıl içinde 6 haneli sayıları aşacağını öne sürüyor.

Samson Mow, bu 3 altcoin için ‘dağıtıcı şeyler’ dedi

Yakın tarihli bir röportajda Mow, Pepe Coin üzere meme projeleri hakkında sert açıklamalar yaptı. Bu listeye Dogecoin ve Shiba Inu’yu da dahil ediyor. Jan3’ün CEO’suna PEPE, DOGE ve SHIB, yalnızca dikkat dağıtıcı şeyler. Mow, bu noktada, “Bunlar yalnızca bir latife. Kumar oynamak istersen her vakit kumarhaneye gidip kumar oynayabilirsin” diyor.

Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, meme token piyasası son haftalarda kıymetli kazanımlar elde etti. Kelam konusu ralli, meme token piyasasında yaygın hale gelen 2.0 akımı ile mümkün oldu. Dogecoin ve Shiba Inu’da kısa müddet sonra DOGE2.0 ve SHIB2 sürümlerini yayınladılar. Bu akım orjinal token fiyatlarına da olumlu yansıdı.

https://twitter.com/Yourpop8/status/1677129042321891328

Jan3’ün CEO’sunun yüksek çıta Bitcoin tahminleri

İlk olarak meme token’lere el atan Samson Mow, akabinde Bitcoin için boğa görünümünü lisana getirdi. CEO, Bitcoin’in yıllık %60 büyüme oranına dayalı olarak önümüzdeki 10 yıl içinde 3 milyon dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini varsayım ediyor. Benzinga ile yaptığı röportajda, beklentisinin ardında kurumsal yatırımcı ilgisi olduğunu söyledi.

Hong Kong merkezli Bitcoin şirketi Jan3’ün CEO’su Mow, kendisini hükümetleri Bitcoin hakkında eğitmeye adamıştır. Daha evvel Blockstream’in baş strateji sorumlusu olarak beş yıl misyon yaptı. Blockstream’de geçirdiği mühlet boyunca Mow, El Salvador Devlet Lideri Nayib Bukele’ye 1 milyar dolar pahasında Bitcoin dayanaklı tahvilleri konusunda rehberlik etti. Kendisi Twiter’da da hayli faal bir isim.

https://twitter.com/BTC_Culture/status/1677804724500955136

Benzinga ile yaptığı röportajda Mow, “Yani benim için her şey Bitcoin ile ilgili. Bu alana giren tüm büyük kurumsal yatırım şirketlerinin de Bitcoin ile ilgilendiğini düşünüyorum… Bu da BTC için çok fazla kurumsal talep olduğunu gösteriyor” diyor.

Mow’un açıklamaları, BlackRock’un düzenleyici tarafından lisana getirilen tasaları ele alarak bir Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başlatmak için SEC’e başvurusunu yine dondurulmasının akabinde geldi. Varlık yöneticisi, dolandırıcılığı tespit etmek için nezaret paylaşım mutabakatları pazarı olarak Coinbase’i seçti. Ek olarak, Cboe Küresel Markets ayrıyeten bir spot BTC ETF’si için Fidelity Investments ismine evrakları tekrar doldurdu.

Samson Mow’a nazaran ETF’in önemli

Bir Bitcoin ETF’sinin potansiyel onayıyla ilgili olarak Mow, milyarlarca doların emeklilik fonlarından ve başkalarından piyasaya girmeyi beklediğini belirterek optimistliğini lisana getiriyor.

Mow, “Emeklilik fonlarından bir ETF’ye girmek için muhtemelen kenarda bekleyen milyarlarca dolar var. Ve bence onaylanırsa, Bitcoin fiyatının muhtemelen bir milyon dolara fırladığını görürüz” diyor. BTC şu anda bu düzeyin hayli altında, 30.000 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Uzman, Türklerin Sepetindeki Bu 3 Altcoin İçin ‘Kumar’ Dedi! 1

Güçlü Bitcoin dayanağına karşın, altcoin piyasasını göz arkası ediyor

Mow, kripto para piyasası üzerine tartışırken Ethereum üzere altcoinleri göz arkası ediyor. Bu noktada, “Halka satış yapmak istiyorsanız, kayıtlı olmanız ve şeffaf olmanız gerekir… Bu kripto para ünitesi projelerinin birçoğu esasen kayıt dışıdır. Bu nedenle SEC kısıtlama yapıyor zira bu şeyler ekseriyetle yatırımcılara ziyan veriyor” diyerek, kelamlarını sonlandırıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap