Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun!

Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun!

Eğer Rusya’nın Ukrayna’yı işgali gerçekleşirse, sadece kriptolar değil, küresel ekonomi de zarar görecektir. Yatırımcılar jeopolitik çalkantıları gözetlerken, Kriptokoin.com olarak kripto uzmanı Josh Enomoto’nun izlenmesini önerdiği 6 altcoin projesine yakından bakıyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun! 1

İzlenmesi gereken 6 altcoin projesi

ETH. Genellikle daha kararlı kriptolar arasında Ethereum son zamanlarda oldukça hareketli. Sadece birkaç gün önce ETH, önemli bir psikolojik eşik olan 3.000 dolar seviyesinin altında işlem görüyordu. Doğal olarak, piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlık, Ukrayna’da silahlı bir çatışmanın yakın olduğu göründüğünde düştü. Ancak şimdilik gerilimlerin soğumasıyla birlikte, Ethereum traderları parayı 3.100 dolar seviyesinin üzerine çıkarma fırsatını yakaladı.

BNB. BNB’nin arkasındaki ekibe göre, kripto para ve ekosistemi, Binance’in ve kriptolar için küresel bir değişim sağlama konusundaki temel işinin ötesine geçti. Ayrıca blockchain, çok zincirli bir ağ haline gelecek ve böylece GameFi, SocialFi ve metaverse’yi içeren büyük ölçekli uygulamaları kolaylaştıracak. Ukrayna krizi bağlamında, BNB’nin daha faydacı bir ağa kayması, onu aşağı yönlü savunmasız hale getirebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun! 2

XRP. 16 Şubat’ın ilk saatlerinden bu yana geçen beş gün boyunca, XRP yaklaşık %10 arttı. Bu ivmenin çoğu, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açtığı davanın aslında Ripple’ı destekleyeceğine dair boğalar arasında artan güvenden kaynaklanıyor.

ADA. Geçen yılın yaz sonunda Bloomberg, ADA‘nın piyasa değerine göre üçüncü en büyük sanal para birimi olduğunu duyurdu. Dikkatli olmazsa, muhtemelen 8 numaraya düşebilir. Sorun, Cardano’nun eskiden olduğu gibi duyguları çekmemesi gibi görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: 2022’de Gözleriniz Bu 6 Altcoin’de Olsun! 3

Avalanche, piyasa değerine göre ilk 10’daki kriptolar arasında en iyi kısa vadeli performansa sahip. Takip eden yedi gün içinde AVAX %8, son 24 saatte ise yaklaşık %11 arttı. Ancak bu olağanüstü ivme devam edebilir mi? Duygu olarak, Avalanche diğer birçok kriptodan daha güvenilir görünüyor. Ancak, dijital varlık için henüz tam bir yeşil ışık değil.

Rusya’nın geri çekildiğine dair son haberlere rağmen, Dogecoin hala 50 DMA’sının altında işlem görüyor. Ayrıca, bu gösterge geçen yılın Ekim ayından bu yana 200 DMA’nın altına inerek baskın eğilimin düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. DOGE, 50 DMA’sının altında işlem yapmaya devam ettiği sürece, gerçekten süresiz elde tutmayı umursamayan traderlar satmaya ve daha uygun fırsatlar aramaya karar verebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap