Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir!

Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir!

Kripto analisti Adria Cimino, Shiba Inu’nun rakiplerini yenmek veya bir adım önde olmak için gerekenlere sahip olmadığını düşünüyor. Diğer altcoin projelerinin gerçek dünyaya daha fazla hitap ettiğini ve topluluğun arasından sıyrılmalarına yardımcı olacak bir şey sunduğunu belirtiyor. Analist, zaman içinde Shiba Inu’yu tahtından indirebilecek favorilerinden üçünü paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını, kendi anlatımıyla Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analistin favori altcoin projeleri

Cardano (ADA)

Cardano’yu sevmenin birçok nedeni var ve bunlardan biri geliştirme yöntemi. Bu Blockchain, takipçilerin ilerlemeyi izlemesini kolaylaştıran beş aşamalı bir yol haritası belirledi. Şu anda son iki etapta aynı anda çalışmalar yapılıyor. Nihai hedef, tamamen merkezi olmayan, kendi kendini idame ettiren bir sistem olmak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir! 1

Cardano’yu heyecan verici bir katalizör bekliyor ve bu, Hydra ölçeklendirme çözümünün lansmanı. Bu, bazı işlemlerin main-chain dışında işlenmesini içeriyor. Bu sistem tam olarak faaliyete geçtiğinde, Cardano saniyede 1 milyona kadar işlem gerçekleştirebilecek. Hydra, test ağı aşamasına bu yıl kadar erken ulaşabilir. Bu açıkça Cardano’ya büyük bir destek sağlayabilir.

Avalanche (AVAX)

Avalanche,hız söz konusu olduğunda zaten bir kazanan. Bu Blockchain ağı saniyede 4.500 işlem gerçekleştiriyor ve her işlem iki saniyeden daha kısa sürede kesinliğe ulaşıyor. Bazı Blockchain, işlemleri tamamlamak için bir dakika veya daha fazlasını gerektiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir! 2

Geliştiriciler ayrıca Avalanche alt ağları oluşturabiliyor. Bu, Avalanche aracılığıyla kendi özel Blockchain’lerini başlatabilecekleri anlamına geliyor. Ağın diğer büyük avantajı birlikte çalışabilirlik.

Ethereum (ETH)

State of the dApps’in gösterdiğine göre, altcoin 2.900’den fazla dApp’e ev sahipliği yapıyor. Finanstan oyuna kadar her konuda dApp’ler sunuyor. Kullanıcılar, örneğin bir aracı olmadan doğrudan sigorta satın alabiliyor ve varlıkları ödünç verebiliyor veya ödünç alabiliyor. Bu merkezi olmayan finans fikri ortaya çıkarsa, işin yapılma şeklini değiştirebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu 3 Altcoin, Shiba Inu’yu Tahtından İndirebilir! 3

Ancak Ethereum’un büyük bir kusuru var: hız. Saniyede yaklaşık 30 işlem gerçekleştiriyor. Yine de bu değişmek üzere olabilir. Bu yıl ve 2023’te iki aşamalı olarak piyasaya sürülecek bir güncelleme, saniyede yaklaşık 100.000 işleme ulaştıracak. Güncelleme sorunsuz giderse, Ethereum piyasa konumunu sağlamlaştırabilir ve kalıcı kazanımlar elde edebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap