Uzman analist XRP fiyat tahminini paylaştı

Uzman analist XRP fiyat tahminini paylaştı

Paylaş
Uzman analist XRP fiyat tahminini paylaştı

XRP, Bitcoin’in fiyat hareketlerini yakından takip ediyor. Ancak birkaç aydır, kilit direnç seviyesi 0,30 doların üstünde bir kapanış göremedik. Bu da kripto paranın zayıflığına işaret ediyor. Harry isimli bir analist, XRP tahmini ile boğaların yakında olduğunu ifade etti.

Bu fiyat hareketine rağmen bir analist, marj ticareti yapan trader’ların kısa süreler boyunca bu kilit direnç seviyesinin altında long pozisyonları aldığını kaydetti.

XRP haberin yazıldığı anda 0,28 dolar seviyesinde işlem görüyor. Dünkü 0,27 dolarlık seviyelerden %1’lik hafif bir artış söz konusu. Hafta başında XRP’nin gösterdiği performans 0,30 dolarlık direncin kırıldığına dair büyük bir umut yaratsa da maalesef beklenen gerçekleşemedi.

Bu reddedilmeyle birlikte Bitcoin’in de 9.000 dolardaki desteğinin altında kalması, XRP’nin kısa vadeli krizini sürdürüp yeni düşük fiyat seviyeleri görmesine neden olabilir.

0,27 dolar seviyesinin, son birkaç aydır XRP için kilit bir destek bölgesi olduğunu kabul etmek gerekiyor. Bu, boğaların, kripto paranın bu bölgedeki fiyatını yakın vadede desteklemesinin zorunlu olduğu anlamına geliyor.

Harry’nin XRP tahmini: “Boğalar kapıda.”

Twitter’daki popüler kripto para birimi analisti Harry, son bir tweette şu seviyeden bahsetti:

Bu ifadeye ek olarak, Harry, trader’ların geçen gün boyunca kripto para biriminde long pozisyonları artırdıklarını ve bunun, bir yükselmenin yakın olduğunun sinyalini verebileceğini belirtti.

Yakın vadede, XRP’nin mevcut fiyat seviyesinin üzerinde kalmaya devam etmesi şart. Zira 0,27 doların altına doğru bir kırılma, kripto parayı kısa vadede daha düşük seviyelere çeken çöküşe sebep olabilir.

ethereumworldnews

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap