Usta Trader: Düşen Piyasada Bu 3 Altcoin’den Topluyorum!

Usta Trader: Düşen Piyasada Bu 3 Altcoin’den Topluyorum!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Trader: Düşen Piyasada Bu 3 Altcoin’den Topluyorum!

Bitcoin ve altcoin piyasası, 2022’nin başından bu yana önemli miktarda düşüş yaşadı. Birçok yatırımcı piyasaya güvensizlikle bakarken bazıları, düşük fiyatlardan gelecek vaat eden projelere yatırım yapmayı tercih etti. Bunlardan biri, kripto para uzmanı MoneyZG oldu. MoneyZG, Youtube kanalında yayınladığı son videosunda, piyasadaki düşüşe rağmen satın almaya devam etmeyi planladığı 3 altcoin’i paylaştı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

MoneyZG, düşüşte bu 3 altcoin projesini alıyor

MoneyZG, “kripto para dünyasında hiçbir şeyin garantisinin olmadığını, ancak orta ve uzun vadede çok fazla büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığı projelerin” söz konusu olduğunu aktardı. Video sırasında uzman isim, aşağıdaki 3 coin’den bahsetti ve yorumlarını paylaştı.

  • Solana (SOL): Solana’nın birincil amacı, kripto varlık sistemlerinin hız, ölçeklenebilirlik ve yüksek maliyet gibi ortak sorunlarını çözmektir. Uzman, Solana’nın rakibi olduğu Ethereum’dan daha hızlı büyüdüğünü ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çok daha hızlı çözdüğüne dikkat çekiyor. Ayrıca Solana’nın aktif ekosisteminden bahseden uzman ağdaki NFT koleksiyonlarına işaret ediyor. Bunun dışında  Solana’nın 30’dan fazla büyük yatırımcısı var. Andreessen Horowitz liderliğindeki son fon toplama etkinliğinde 314 milyon dolar topladı. Uzmana göre bu, Solana’nın gelişim için çok fazla fonu olduğuna işaret ediyor.
BTC Piyasası: Usta Trader: Düşen Piyasada Bu 3 Altcoin’den Topluyorum! 1
  • Fantom (FTM): İkinci olarak Fantom yatırımından bahseden uzman, FTM’in diğerlerinden farklı olarak “çok ucuz” olduğunu belirtiyor. Blockchain yerine DAG isimli başka bir teknoloji kullanan Fantom’ın diğerlerine kıyasla düşük olan 5 milyar dolarlık piyasa değerine de dikkat çekiliyor. Ayrıca şu anda ağda kilitli toplam değerin, piyasa değerinin neredeyse iki katı (9.35 milyar dolar) olduğu belirtiliyor. MoneyZG, bu projenin uzun bir süredir portföyünde yer aldığını söylüyor.
  • Secret (SCRT): Gizlilik odaklı altcoin olan Secret’ın izlenemeyen, tamamen özel bir Blockchain’e sahip olma amacına dikkat çeken uzman, Secret’ın hükümetlerle nasıl iletişim kurulacağına dair sorun dışında mükemmel bir bahis olduğunu düşünüyor. 1 milyar dolarlık piyasa değerinden bahseden uzman, düşüş yaşansa bile almaya devam edeceğini belirtiyor ve fiyatının makul olduğunu söylüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap