Usta Ekonomist Şaşırttı: Bu Altcoin 2022’nin Yıldızı Olacak!

Usta Ekonomist Şaşırttı: Bu Altcoin 2022’nin Yıldızı Olacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Ekonomist Şaşırttı: Bu Altcoin 2022’nin Yıldızı Olacak!

SEC-Ripple davasının sonuca ulaşması için yoğun hukuki süreç hız kazanırken, altcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklamalar ünlü ekonomist Alex Krüger’dan geldi.

“XRP, 2022’nin en iyi performans gösteren kriptolarından biri olacak”

Gün içindeki Twitter paylaşımlarında Alex Krüger, altıncı en büyük kripto paranın 2022’nin yıldızı olacağını söyledi. Ünlü ekonomist, Aralık 2020’den bu yana SEC ile mücadele eden Ripple şirketinin ve XRP token’in bu yıl yükselişe geçeceğini düşünüyor. Bu beklentinin zamanlamasını soran bir takipçisine Krüger’in verdiği yanıt şöyleydi:

Beğenin ya da beğenmeyin XRP, 2022’nin en iyi performans gösteren varlıklarından biri olacak.

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Ripple-SEC yasal savaşı son haftalarda kızışıyor ve davanın arka arkaya ifşaları durumu ilginçleştiriyor. Son gelişmelerde, Ripple’ın genel danışmanı Stuart Alderoty, 2012’den alınan iki belgenin davadaki gidişatı değiştirebileceğini ima ederek bu iki belgenin XRP’nin kayıt dışı bir menkul kıymet olarak görülmediğini kanıtlayabileceğini söyledi. Diğer yandan, SEC başkanı Gary Gensler, yakın tarihli bir röportajda SEC’in Ripple’nin peşini bırakmayacağını ifade etti. Yakın tarihteki bir diğer gelişme, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’in XRP yatırımcılarını umutlandıran “gerçek herkesin görebileceği bir yerde” açıklamasıydı. Bunun dışında, Finder.com ve CoinMarketCap tarafından düzenlenen topluluk anketlerinde, kripto yatırımcılarının büyük bir kısmının SEC davası ardından XRP fiyatında yükseliş beklediğini gördük. Kısa sürede sosyal medyayı çevreleyen bu olumu haberlerde XRP fiyatını %20 yukarı yönde etkiledi.

Alex Krüger, altcoin projesinin yükselişini sonuçlanacak davaya bağlıyor

123 bin takipçili küresel piyasa analisti Alex Krüger, sonuç ne olursa olsun karara varacak SEC-Ripple davasının yatırımcıları harekete geçireceğini düşünüyor. Buna ek olarak, Krüger’in daha önce Ripple şirketini ve XRP token’i sert eleştirdiğini belirmek gerekiyor. Ancak, Krüger’in beklentileri XRP’nin 2022’ye damga vurması yönünde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Ekonomist Şaşırttı: Bu Altcoin 2022’nin Yıldızı Olacak! 1

Yazım sırasında, Ripple (XRP) fiyatı son 24 saatlik kazanımını %5’in üzerinde tutuyor. 0.738 dolar civarında işlem göre kripto para biriminin 1 dolar hedefini masaya yatıran Twitter analisti Credible’nin teknik analizlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap