Usta Analist “Ripple Sıfır’a Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Usta Analist “Ripple Sıfır’a Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Paylaş
Usta Analist “Ripple Sıfır’a Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Kriptokoin.com – Ünlü ekonomist ve başarılı Bitcoin tahminleri ile ünlenen analist Alex Krüger’in yeni Ripple (XRP) fiyat tahmini ortalığı karıştıracak nitelikte. Analist kripto paranın “sıfır”a düşeceğini söyledi ve bu öngörüsü için tarih bile verdi.

Ünlü analist Alex Krüger: Ripple Şubat 2020’de sıfıra düşecek!

Doğrusal bir regresyon analizini kullanarak yaptığı hesaplamada ünlü kripto analisti Alex Krüger, Ripple’ın XRP’sinin fiyatının Şubat 2020’de sıfıra düşebileceğini iddia ediyor.  Nicel analiz, insan aklının hatalı doğasını ortadan kaldırarak kilit fiyat trendlerini belirlemeye izin verirken, bu yaklaşım her zaman başarılı değildir. Doğrusal regresyon, çıktının girdiden nasıl etkileneceğini göstermek için geçmiş fiyat verilerine dayanır, bu da yalnızca diğer teknik göstergeler, grafik desenleri vb. ile birlikte kullanılabileceği anlamına gelir.

Alex Krüger’in açıkladığı gibi, doğrusal regresyon analizinde belirli bir dönemin seçimi tamamen keyfidir. Kullanıcı, genel eğilime karşılık gelen doğrusal bir çizgi tanımlar. Bu nedenle, aslında belli bir varlığın fiyatını öngörmez, ancak yalnızca genel yönünü gösterir. Mevcut piyasa trendi, XRP’nin Şubat ayına kadar sıfıra ulaşması için devam etmeli, bu da bazılarına göre neredeyse imkansız ve tahminin gerçersizliğini ortaya koyuyor.

Ripple (XRP) fiyatı için sırada ne var? Diğer analistler ne düşünüyor

Üçüncü büyük kripto para biriminin son zamanlarda iki yılın en düşük seviyesine düştüğü göz önüne alındığında, XRP için işler kötü görünüyor. Yeni ortaklıklar ve ağdaki önemli kilometre taşlarına rağmen kripto paranın sahipleri herhangi bir fayda hissetmiyorlar. Alex Krüger geçenlerde XRP fiyatını iyileştirme yönünde atılan adımların işe yaramaz olduğunu ima etti. Krüger piyasadaki tek XRP ayısı değil. Daha önce, emtia ticareti ustası ve doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen Peter Brandt, XRP fiyatının 0,02 dolara kadar düşebileceğini öngördü.

Bununla birlikte, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin uzun vadeli hedeflere odaklandığını ve kripto paranın günlük fiyat hareketlerine dikkat etmediğini söyledi. Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 3 oranında artışla 0,226 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 9,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 1,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple ile ilgili kritik fiyat tahminleri için “2 Ünlü Analistten Çılgın Ripple Tahmini: 40 Bin Dolar Geliyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap