Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi!

Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi!

Electric Capital, hemen hemen tüm ortakları kod yazdığı için fark yaratan bir girişim sermayesi şirketidir. Şirket yöneticisi ve ortağı Maria Shen, yatırım kararlarını yönlendirmeye yardımcı olmak için geliştirici sinyallerini nasıl kullandıklarını açıklıyor. Yatırımcıların neden gelişen geliştirici topluluklarına sahip altcoin projeleri olan NEAR ve Fantom’u izlediğini açıklıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi! 1

2 altcoin projesine dikkat çekiyor

Kurucusu olduğu tedarik zinciri girişiminde Ethereum-akıllı sözleşmeleri benimsemeye çalıştığında kriptonun ana akım benimsenmeye hazır olmadığını çabucak fark etti. Bununla birlikte, potansiyeli fark eden Shen, kriptoya dahil olmak istedi ve geliştiricilere ve kuruculara odaklanan bir risk sermayesi şirketi olan Electric Capital’e rastladı. Shen, “Aradığımız en önemli şeylerden biri, kurucunun yeterliliğe sahip olup olmadığı” dedi. NEAR protokolü (NEAR) ve Fantom (FTM), iyi bilinen blockchain protokolleri Solana ve Terra‘nın ardından tam zamanlı geliştiricilerin sayısındaki artış açısından üçüncü ve dördüncü sırada yer alıyor. Ayrıca son altı ayda tokenleri sırasıyla %343 ve %650 oranında artış göstererek yatırımcıların dikkatini çekti. Ve NEAR yaklaşık 12 dolar ve Fantom 2 doların biraz üzerinde olduğu için, Solana’nın şu anda 113 dolar civarında işlem gören sol tokeninden veya Terra’nın 57 dolar civarındaki LUNA tokeninden çok daha ucuzlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi! 2

NEAR protokolü Ethereum ve Solana ile rekabet eden bir katman blockchain. Shen, “NEAR, en azından şimdilik, insanların Ethereum üzerinde çalışmakta olduğu kısıtlamaları ortadan kaldıran birçok özelliğe sahip” diyor. Electric Capital ekibinin NEAR’a bahis yapmasının üç nedenini paylaşıyor: 1. Güçlü mühendislik ekibi, 2. Geliştirici deneyimine odaklanma, 3. Ölçekleme yetenekleri

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Yatırımcılar Bu 2 Altcoin’e Yöneldi! 3

Fantom, Ethereum’a alternatif olarak hareket eden, özellikle merkezi olmayan finans uygulamaları için hizmetler sağlayan birinci katman bir blockchain. Fantom’u merkezi olmayan uygulamalar için bu kadar çekici yapan şeylerden biri de uyumluluk bileşenidir. Shen, “Fantom, EVM uyumludur, yani Ethereum için yazılmış herhangi bir akıllı sözleşme, minimum çalışma ile Fantom‘a taşınabilir” dedi. Shen’e göre, Fantom’daki DeFi projelerinin ve protokollerinin üzerine inşa etmek de “para lego” kavramını yaratmak kolaydır. Bu, ekosistem içinde daha fazla projenin inşa edilmesini teşvik eden bir ağ etkisinin geliştirilmesine yardımcı olur. DefiLlama’ya göre Fantom, toplam değer kilitli beşinci en büyük blockchain.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap