Ünlü yatırımcı Raoul Pal’ın portföyünde yüzde 55 Ethereum var

Ünlü yatırımcı Raoul Pal’ın portföyünde yüzde 55 Ethereum var

Paylaş
Uzman Coin: Ünlü yatırımcı Raoul Pal’ın portföyünde yüzde 55 Ethereum var

Ünlü yatırımcı ve kripto para destekçisi Raoul Pal, verdiği röportajda yatırımlarıyla ilgili konuştu. Portföyünü, kripto paraların gittiği yöne göre ayarlamaya çalıştığını belirten Pal şu ifadeleri kullandı:

‘Portföyüm yüzde 25 Bitcoin, yüzde 55 Ethereum ve yüzde 20 diğerleri…’

“Bana göre kurgusal evren (metaverse – sanal ve fiziksel olguların internette birleştiği yer) her şeyi gittiği yer olmaya başladı. Kriptoların gittiği yöne göre portföyümü ayarlamaya çalışıyorum. Aslında yaptığım bir yatırım sepetinden fazlası… Eski yatırım sepetim de duruyor ama daha çok bu kurgusal evren ve sosyal token’lara geçiyorum. Topluluk token’larının önemli olduğunu düşünüyorum. Bence onlar da çok ciddi potansiyele sahipler. Dolayısıyla kabaca portföyüm yüzde 25 Bitcoin, yüzde 55 Ethereum ve yüzde 20 diğerleri…”

Şirketi CHZ aldığını açıklamıştı

Genelde “Kurgusal evren” (metaverse) varlıklarının içinde NFT’ler, sanal alan, arazi satılan token’lar ve dijital koleksiyon token’ları bulunuyor. Pal’ın başında bulunduğu Real Vision şirketi ise, hafta sonu güncellenmiş portföyünü açıklamıştı ve burada yüzde 3.66 oran CHZ (Chilliz) olduğu görülmüştü. Taraftar token’larının birleştiği bir organizasyon olan Socios’un kripto parası olan CHZ, blokzincir destekli de birçok ürün sunuyor.

Pal daha önce, Bitcoin’in yaşadığı düzeltme için bu durumu, 2013 yılında yaşanan ve daha sonra BTC’nin 100 dolardan 1000 dolara gittiği düzeltme dönemine benzettiğini belirtmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap