Ünlü Yatırımcı İtiraf Etti: Bu Metaverse Coin Dorukta Satıldı!

Ünlü Yatırımcı İtiraf Etti: Bu Metaverse Coin Dorukta Satıldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırımcı İtiraf Etti: Bu Metaverse Coin Dorukta Satıldı!

CoinDesk’in Consensus 2023 konferansında Boost VC yönetici ortağı Adam Draper dikkat çekti. Kripto para bölümündeki tecrübelerini tartışmak ve geleceğine ait görüşlerini paylaşmak üzere sahneye çıktı. Ayrıyeten, sattığı bir metaverse coin projesinden bahsetti. Panel tartışması sırasında Draper, Decentraland (MANA) yatırımının yarısını 2020-21 boğa piyasasının doruğunda sattığını açıkladı.

Risk sermayedarı, metaverse coin sattı

CoinDesk’in Consensus 2023 konferansında, Boost VC’nin yönetici ortağından yorumlar geldi. Birebir vakitte Coinbase’in (COIN) birinci yatırımcılarından olan Adam Draper sahnede kimi enteresan yorumlar paylaştı. “Silikon Vadisi’nin Hesaplaşması” başlıklı bir panelde yer alan Draper, kriptolara yatırım yapma konusundaki tecrübelerini tartıştı. Ayrıyeten bölümün geleceğine ait görüşlerini paylaştı. Bir noktada, bir metaverse coin projesine yönelik ticaret sürecinden bahsetti ve sattığını itiraf etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırımcı İtiraf Etti: Bu Metaverse Coin Dorukta Satıldı! 1

Panel sırasında Draper, tanınan metaverse coin Decentraland (MANA) yatırımını sattığını itiraf etti. Üstelik satış, 2020-2021 boğa piyasasının tepesine yakın bir vakitte gerçekleşti. Coingecko bilgilerine nazaran, MANA tokenı bu devirde 5 doların üzerinde süreç görüyordu. Lakin o vakitten bu yana değerli ölçüde düştü. Şu anda, Btcpiyasasi.com bilgilerine nazaran, yaklaşık 0,555 dolardan süreç görüyor.

Adam Draper, kripto para üniteleri için yatırım stratejisinden konuştu

Draper ayrıyeten uzun vadeli yatırım stratejisi hakkında konuştu ve Coinbase’in geleceğine ait yükseliş görünümünü paylaştı. Draper, “Kısa vadeli bir yatırımcıysanız, Wall Street’teyseniz, geçen yıl Coinbase’in berbat bir yatırım olduğunu düşünürsünüz,” dedi. “Ve ben önümüzdeki beş yıl içinde en uygun yatırım olacağını tez ediyorum,” diye ekledi. Duygusal olarak herkesin şu anda Coinbase’e yatırım yapmaktan nefret edeceğini belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırımcı İtiraf Etti: Bu Metaverse Coin Dorukta Satıldı! 2

Draper’ın yorumları, kripto para ünitelerine yatırım yaparken uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmanın ehemmiyetini vurguluyor. Dal değişken olsa da Draper, Coinbase üzere şirketlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde çok başarılı olma potansiyeline sahip olduğuna inanmakta. Bu da onları uzun vadeli bir bakış açısına sahip olanlar için düzgün bir yatırım fırsatı haline getiriyor.

Sonuç olarak Adam Draper, kripto para dalının geleceği ve şahsî tecrübeleri hakkındaki niyetlerini paylaştı. Draper, 2020-2021 boğa piyasasının tepesi sırasında Decentraland (MANA) yatırımının yarısını sattığını kabul etti. Ayrıyeten uzun vadeli bir yatırım stratejisi benimsemenin ehemmiyetini vurguladı. Öbür yandan, kısa vadeli piyasa dalgalanmalarına karşın Coinbase’in uzun vadeli büyüme beklentileri konusundaki optimistliğini lisana getirdi. Draper’ın görüşleri, kripto paraların uzun vadeli yatırımcılar, bilhassa de Coinbase üzere esaslı şirketler için yararlı bir seçenek olma potansiyelinin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap