Ünlü Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Evvel Sattı! Sonra…

Ünlü Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Evvel Sattı! Sonra…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Evvel Sattı! Sonra…

Dev yatırım şirketi HashKey Capital, Binance listelemesinden sonra sattığı tokenleri geri almaya başladı. HashKey Capital, altcoin fiyatının tepeye ulaştığına karar verdiği anda elden çıkarıp, düşüşten sonra toplamaya başladı.

HashKey, listelemenin akabinde sattığı altcoin projesini topluyor!

Binance, iki gün evvel bir duyuru yaparak PENDLE’ı itibarlı İnovasyon Bölgesine dahil etme planlarını açıkladı. Kripto borsası, token ‘idaha sonra spot ticarete açtı. Binance listelemesiyle altcoin fiyatı 0,86 dolar düzeyinden 1,38 dolar sıçrama yaptı. Bu yükselişi fırsat nazaran, yatırım firması HashKey Capital, elindeki tokenleri boşalttı. Daha sonra alcoin fiyatı düşüşe geçti. Bu süreçte PENDLE, tepe fiyatından %38’den fazla bedel kaybetti. Artık, on-chain datalara nazaran yatırım firması, Binance’den yüklü ölçüde PENDLE’ı geri aldı. Bu süreçlerde, HashKey Capital, Binance’ten ortalama 0,855 dolar fiyatla 1.067 milyon HashKey yine topladı. Yatırım firması, bunu için toplam 912.000 dolar ödeme yaptı. Altcoin, basın vaktinde, günlük bazda yaklaşık %4 artışla 0,9032 dolardan süreç görüyordu. Ayrıyeten, token aylık bazda yaklaşık %70 paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Bu Altcoin’i Evvel Sattı! Sonra… 1

Buradaki farklı bir ayrıntı ise HashKey Capital’in Binance listesinin akabinde tokeni boşaltan balinalardan birisi olması. HashKey, 2.414 milyon PENDLE’ı 1.151 dolardan sattı. Artık ise 0,85 dolardan alarak, önemli bir kar elde etti.

Binance’in listeleme duyurusu PENDLE için heyecan yarattı

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Pendle Finance’in mahallî tokenı PENDLE, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından merakla beklenen listeleme duyurusunun akabinde 3 Temmuz’da balina faaliyetlerinde kıymetli bir artışa şahit oldu. Binance, iki gün evvel bir duyuru yaparak PENDLE’ı itibarlı İnovasyon Bölgesine dahil etme planlarını açıkladı. Token daha sonra spot ticarete açıldı.

Binance’teki İnovasyon Bölgesi, benzerlerine kıyasla daha yüksek seviyede fiyat oynaklığı ve bağlı riskler sergileyen yeni ve “yenilikçi” tokenları barındırmak için özel olarak tasarlanmış bir alım satım arenasıdır. Haziran 2022’de piyasaya sürülen Pendle Finance, otomatik bir piyasa yapan sisteminden (AMM) yararlanarak yatırımcılara varlıkların gelecekteki getirisine erişim sağlayan müsaadesiz bir DeFi protokolü olarak faaliyet gösteriyor. Otomatik piyasa yapan sistemi ile Pendle Finance, yatırımcıların varlıklarının gelecekteki getiri potansiyelini ortaya çıkarmalarını sağlayarak merkezi olmayan finans ortamında ihtilal yaratmayı amaçlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap