Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’i Borsalara Boşaltıyor!

Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’i Borsalara Boşaltıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’i Borsalara Boşaltıyor!

Ünlü yatırım şirketi Dragonfly Capital, tohum yatırımcılarından olduğu 1INCH Network’un tokenini borsalara boşattı. Bu gelişmelerin akabinde altcoin fiyatı düşüşünü derinleştirdi.

Dragonfly Capital, 1INCH’i Coinbase ve OKX’e boşalttı

1INCH tohum yatırımcılarından biri olan Dragonfly Capital, bugün, 1inch DAO Vesting’den 37.5 milyon 1INCH (yaklaşık 14 milyon dolar değerinde) aldı. On-chain izleme platformu Lookonchain’e nazaran bu tokenleri “0x340e” adresine aktardı. Bu bağlamda Lookonchain, şu paylaşımı yaptı:

Dragonfly Capital (2.8 milyon dolarlık tohum yatırımcılardan biri) 1inch DAO Vesting’den 37.5 milyon 1INCH (14 milyon dolar) aldı. Şu anda “0x340e” adresine transfer edildi. Dragonfly Capital, 2 Ocak 2022’de fiyat 2,6 dolarken Genesis Trading OTC adresine 500K 1INCH (1,3 milyon dolar) transfer etmişti.

Dragonfly Capital daha sonra 37,5 milyon 1INCH’i (yaklaşık 14 milyon dolar değerinde) Coinbase ve OKX’e yatırdı.

Ripple-SEC kararından günler sonra altcoin fiyatı %34 düştü

1inch Network’ün lokal tokenı 1INCH, gün içinde %34 düşüş yaşadı. Altcoin, bu atağıyla piyasa bedeline nazaran sıralanan birinci 100 varlık ortasında en büyük kaybeden oldu. Sonuç olarak, piyasa iştirakçileri düşüş nedeniyle satış yapıyor üzere görünüyor. Token birden fazla takviye düzeyinin altına gerileyerek 0,35 dolar bölgesine kadar düştü. Bu yüzden, altcoin üstünde daha fazla baskı oluşturmaya devam ediyor.

Öyle görünüyor ki 1INCH, Yargıç Analisa Torres’in Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ortasındaki yasal savaşta verdiği kararın yol açtığı piyasa çapındaki ralliden bir haftadan kısa bir mühlet sonra düzeltme yapıyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa kararı olumlu yorumladı. Bu da 1INCH de dahil olmak üzere Bitcoin ve altcoin’leri yükseltti. O tarihten evvel 1INCH, 13 Temmuz’daki yükselişinden evvel iki hafta boyunca 0,30 ila 0,34 dolar ortasında konsolide oldu. Ralli, 17 Temmuz’da 0,5935 dolara ulaşarak dört gün içinde %89’luk bir artışa işaret etti

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin’i Borsalara Boşaltıyor! 11INCH fiyat grafiği / Kaynak: Trading View

Bu vakit dilimi içinde 1INCH, yatırımcıların ralliden faydalanmaya yönelik ilgisinin artması nedeniyle süreç hacminde değerli bir artış yaşadı. İzleme platformlarına nazaran, 17 Temmuz’da 1INCH’in 24 saatlik süreç hacmi 112,5 milyon dolar olarak gerçekleşti. Lakin, piyasa genelindeki koşu, üst istikametli ivmenin düşmesiyle sona erdi. Ayılar 1INCH’i 17 Temmuz’da yayınlanan 0,5935 dolardan %6,16’lık bir düzeltmeyle 0,4029 dolara düşürdü. Bu kayıplar 18 Temmuz’da daha da fazla kaybı tetikledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap