Ünlü Uzmandan İddialı Tahmin: Popüler Altcoin Yüzde 1000x Yapacak!

Ünlü Uzmandan İddialı Tahmin: Popüler Altcoin Yüzde 1000x Yapacak!

Paylaş
Ünlü Uzmandan İddialı Tahmin: Popüler Altcoin Yüzde 1000x Yapacak!

Kriptokoin.com – Erken Bitcoin yatırımcısı ve Bitcoin Cash (BCH) destekçisi Roger Ver, yakın zamanda CNBC’nin yeni röportajında, piyasadaki gerilemeyle ilgili görüşlerini ve ardından Bitcoin Cash’in gelecekte nerede olacağıyla ilgili görüşlerini paylaştı. Roger Ver, röportajda popüler altcoin Bitcoin Cash’i (BCH) mükemmel bir çözüm olarak tanıttı ve aynı zamanda kripto paranın potansiyeli hakkında delice bir tahmin yaptı.

Roger Ver: Fiyat düşüşlerine değil büyük resme bakın!

Kripto paraların uzun süre aramızda kalacağını belirten Roger Ver, son piyasa çöküşünden bahsetti ve kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından uzaklaşmayı ve büyük resme bakmayı önerdi:

Hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash, geçtiğimiz yıl neredeyse iki katına çıktı ve son beş yılda yüzde bin oranında büyüdü.

Roger Ver açıklamaları Bitcoin (BTC) için geçerli. Ancak Bitcoin Cash Ağustos 2017’de doğdu ve o zamandan bu yana değerinin yarısını kaybetti. Öyle olsa bile Roger son zamanlarda yaşanan düşüşe rağmen kripto para birimlerinin uzun süre piyasada olacağına inanıyor.

Erken Bitcoin yatırımcısı: Popüler altcoin BCH, 1000x yükselme potansiyeline sahip

2017’de 3.900 ABD dolarının üzerine çıkan BCH, başını suyun üstünde tutmak için mücadele ediyor. Aslında, Tether (USDT) kripto parayı Eylül ayı sonlarında dördüncü pozisyondan kaydırdı ve şimdiye dek BCH pozisyonunu geri alamadı. Bununla birlikte Roger Ver, BCH için “tüm dünya için tek kripto para” olacağı için “binlerce kez” yükselebileceğine inanıyor. BCH’ın şu anda 220 dolarla değerlendiğini göz önünde bulundurarak bu oldukça cesaret verici bir tahmin.

Kripto paranın bin katına çıkması, BCH’nin 4 trilyon dolarlık piyasa değerine sahip olacağı anlamına geliyor. Bir mevcut piyasa koşulları altında oldukça imkansız. Ancak Roger Ver, BCH’ın dünya çapında hızlı ve çok ucuz işlem yapabilme yeteneğinin kitleleri varlığa çekeceğine inanıyor. Ayrıca ünlü uzman BCH’nin dünya genelinde sayısız fiziksel mağaza tarafından kabul edildiğini ve bunun üzerine diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında daha fazla altyapıya sahip olduğunu iddia ediyor.

Sektör öncüleri, gerçekçi olmayan veriler paylaşan Roger Ver’i eleştiriyor

Roger Ver, daha sonra kral kripto parasını popüler yapan teknoloji ve kullanıcı deneyiminin şimdi Bitcoin Cash olarak bilindiği görüşünü destekledi. Ona göre bu, akıllı yatırımcıların Bitcoin Cash’e geçmesinin nedeni. Çünkü Roger Ver’e göre, BCH Bitcoin’i en popüler hale getiren ekonomik özellikleri savunuyor. Ancak kripto pazarı zaten daha fazla BTC ve daha az BCH istediğine karar verdi. Fiyat açısından, Bitcoin (BTC) geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 96,8 artarken, Bitcoin Cash sadece yüzde 22,3 kazandı.

Beklendiği gibi, bu yorumlar Bitcoin destekçileri tarafından beğenilmedi. Kraken borsasının İş Geliştirme Direktörü ve ünlü Bitcoin (BTC) destekçisi Dan Held, Roger Ver’in BCH ile ilgili yanlış bilgiler paylaştığı belirterek uzmanı eleştirdi. Bir diğer BTC savunucusu ise Bitcoin Cash’in hash rate’ının BTC’ye kıyasla değer kaybettiğine dikkat çekti. Altcoin tahminleri ile ilgili güncel haberler için “Piyasa Analisti “Bu 3 Altcoin Roketledi” Dedi ve Hedefledikleri Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap