Ünlü Uzman: Bu Altcoin Canavar Modunda! Patlamaya Hazır Olun

Ünlü Uzman: Bu Altcoin Canavar Modunda! Patlamaya Hazır Olun

Paylaş
Ünlü Uzman: Bu Altcoin Canavar Modunda! Patlamaya Hazır Olun

Kriptokoin.com – Cardano projesinin kurucusu olan Charles Hoskinson’a göre, ADA bu yıl büyük bir kripto para olmak için önemli adımlar attı ve önümüzdeki yıl patlayıcı bir büyüme yaşayacak.

Charles Hoskinson: Popüler altcoin ADA canavar modunda!

Charles Hoskinson, 2020’de ADA’yı en güçlü kripto paralardan biri olarak konumlandıracak olan ileri protokollerin tanıtılmasının altını çizen bir paylaşım yaptı. Charles Hoskinson’a göre, Cardano 2020’de bir canavar olacak. Hoskinson’ın açıklamaları, kripto para piyasasının son birkaç gün içinde darbe aldığı ve daha sonra ani bir geri çekilme gördüğü zamana denk geliyor. Sadece Bitcoin bu hafta yaklaşık 500 dolar kaybetti. Cardano zaten en iyi 20 kripto para arasında yer alıyor ve geliştirdiği ağ yetenekleri hakkında çok şey söyleniyor.

CoinGecko üzerinden Cardano fiyat tablosu

Şu anda, ADA kripto sıralama listelerinde 12. sırada, toplamda 1,2 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve yaklaşık 0,045 dolardan işlem görüyor. Cardano’dan Charles Hoskinson, ADA’nın 2020’de izlenmesi gereken bir kripto para birimi olduğunu iddia ediyor. Hoskinson’ın tweetinin ardından, Cardano taraftarları bu açıklamaları kutlamak için sayılarla geldi. Görünüşe göre, kripto fanları fiyat konusunda iyimser görünüyor.

Ünlü uzman: ADA 2020’de patlayıcı bir büyüme yaşayacak!

Aslında kripto fanlarından biri, Cardano’nun Blockchain projeleri için çıtayı yükselttiğini ve önümüzdeki yıl (2020) pazarda büyük dalgalar oluşturacağını söyleyen bir yanıtla verdi. Başka bir kripto meraklısına göre Cardano, titizlikle planladığı ve uyguladığı harika, yenilikçi fikirleri nedeniyle başarılı olacak. Kullanıcı, Cardano’nun amacının “insanların yaşamlarını değiştirip daha iyi hale getirmek olduğunu belirterek  bu kripto paranın bir nimet” olduğunu söylemeye devam etti.

Cardano için akıllı sözleşmeler alanında birçok insan büyük beklentilere sahip olsa da, Ethereum gibi başka kripto paraların varlığı, Cardano’nun akıllı sözleşmelerle başa çıkma konusunda baskın bir proje olma çabalarını engelleyebilecek oldukça güçlü bir rekabet sunuyor. Yine de Cardano ekosistemi büyüyen bir destek tabanından keyif alıyor gibi görünüyor ve bu kripto ve Blockchain endüstrisinde her zaman iyi bir şey. Altcoin’lerle ilgili yeni fiyat tahminleri için “2 Piyasa Analisti: Bu Altcoin’ler Yeni Rekorlarla Ay’a Çıkacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap