Ünlü Türk Bitcoin Borsası BtcTurk, Komisyon İndirimine Gitti! İşte Detaylar

Ünlü Türk Bitcoin Borsası BtcTurk, Komisyon İndirimine Gitti! İşte Detaylar

Paylaş
Ünlü Türk Bitcoin Borsası BtcTurk, Komisyon İndirimine Gitti! İşte Detaylar

Kriptokoin.com – Türkiye’de Bitcoin ve kripto paraların kolaylıkla alım satımının yapılabildiği BtcTurk, kripto para işlemlerinde komisyon indirimine gitti.

Türk Bitcoin borsası BtcTurk, kripto para işlemlerinde komisyon indirimine gitti

Türkiye’nin önde gelen Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan BtcTurk, kripto para işlemlerinde komisyon indirimine gittiğini duyurdu. BtcTurk’te, borsa kullanıcılarına, Türk Lirası ile kripto para alım satım işlemlerinde uygulanan KDV dahil komisyon oranları ve kullanıcı hacim seviyeleri 15 Kasım 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncellendi. Aşağıdaki tabloda borsanın eski ve yeni komisyon oranları ve yeniden düzenlenen hacim seviyelerini bulabilirsiniz.

BtcTurk’ün komisyon indirimleri 15 Kasım 2019 tarihinden itibaren uygulanmaya başlandı ve bu tarihten önce verilmiş ancak gerçekleşmemiş emirler, yeni hacim seviyeleri ve komisyon oranlarına göre kullanıcı lehine indirimli komisyon oranları ile ücretlendirilecek şekilde güncellendi. Popüler borsanın “Piyasa Yapıcı ve Piyasa Alıcı” komisyon ücretlendirilmesi hakkında detaylı bilgi için Komisyonlar sayfasına gözatabilirsiniz. BtcTurk’le ilgili kritik haberler için “Türkiye’nin Lider Bitcoin Borsası BtcTurk’ten Ziraat Bankası Hamlesi Geldi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap