Ünlü Şirketten, DOGE ve Shiba Inu İçin Mart Müjdesi!

Ünlü Şirketten, DOGE ve Shiba Inu İçin Mart Müjdesi!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirketten, DOGE ve Shiba Inu İçin Mart Müjdesi!

AMC CEO’su Adam Aron Twitter’da, sinema zincirinin Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’yu ödeme seçeneği olarak ekleme yolunda olduklarını söyledi. Bu gelişmenin, büyük ihtimalle “Mart ayında” gerçekleşeceğinin haberini verdi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz

AMC, Shiba Inu ve DOGE ödemelerini Mart ayından itibaren kabul edecek

Geçen yıl, sinema zinciri kripto paraları ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı. Müşteriler sinema biletlerini Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin kullanarak satın alabildiler. AMC’nin CEO’su Adam Aron, kısa süre sonra Dogecoin’in kabul edilen kriptolar arasına katılacağını doğruladı. Aynı zamanda Aron, Twitter takipçilerine tiyatro zincirinin Shiba Inu’yu da kabul edip etmeyeceğini soran bir anket düzenledi. Anketin sonuçlanmasıyla CEO, Kasım ayında SHIB’in BitPay ile işbirliği içinde platforma 60-120 gün içerisinde geleceğini duyurdu.

BitPay, yakın zamanda Aron’un talebi üzerine Shiba Inu’yu platformuna ekleyen popüler bir kripto ödeme işlemcisidir.  SHIB ve DOGE’un dünyanın en büyük sinema zinciri tarafından kabul edilmesi meme coin’lerin benimsenmesi için büyük bir haber olduğundan, topluluk doğal olarak AMC’nin nihayet onları ne zaman ödemeleri kabul edeceğini merak ediyordu.  Dün, Aron sessizliğini bozmaya karar verdi ve bu konuyu soran bir takipçisine yanıt verdi.  CEO, “Muhtemelen Mart ayında, vaat edilen birinci çeyrek uygulamasının gerçekleşeceği söylendi” dedi. Meme coin’lerin benimsenme ivmesi son zamanlarda güçlüydü. Daha geçen ay, teknoloji perakende devi Newegg, Shiba Inu’yu bir ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap