Ünlü Şirket Yatırım Yaptı: Bu Altcoin Adeta Uçtu!

Ünlü Şirket Yatırım Yaptı: Bu Altcoin Adeta Uçtu!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket Yatırım Yaptı: Bu Altcoin Adeta Uçtu!

Ayı piyasası boyunca yaptığı yatırımlarla bölüme dayanak veren DWF Labs, bugün tekrar sahne alıyor. Yedi basamaklı yeni yatırım, bu altcoin fiyatında %20’lik ralliye yol açtı. Fazlası geliyor mu?

DWF Labs, yeni yatırımıyla tesirini tekrar gösterdi

Yapay zeka odaklı altcoin projesi Measurable Veri Token (MDT), Blockchain yatırım şirketi DWF Labs’ten 7 haneli finansmanı teminat altına aldı. Bu fon projenin yeni eserler geliştirmesine harcanacak. Resmi Medium yazısında yer alan detaylara nazaran:

Bu iştirak, DWF Labs’ın MDT’ye likidite ve yedi haneli finansal takviye aşılamasına imkan tanıyarak MDT’nin blockchain teknolojisiyle merkezi olmayan bir data pahası yaratma iktisadına öncülük etme tutkusunu güçlendiriyor. İştirak birebir vakitte MDT’nin milletlerarası ayak izini genişletmesinin, büyüme yörüngesini hızlandırmasının ve yeni hizmet ve eserlerin başlatılmasını teşvik etmesinin önünü açıyor.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket Yatırım Yaptı: Bu Altcoin Adeta Uçtu! 1

MDT, kullanıcıların, bilgi sağlayıcıların ve data alıcılarının Blockchain aracılığıyla inançlı ve anonim olarak data alışverişinde bulunabildiği yapay zeka için merkezi olmayan bir bilgi kıymeti yaratma ekonomisidir. Altcoin projesi birinci adımlarını 2017 yılında atmaya başladı. Süreç boyunca ekosistemi birçok başarılı esere imza attı.

Altcoin fiyatı yatırım haberine anında reaksiyon verdi

Piyasa pahasına nazaran 517. sırada yer alan Measurable Veri Token (MDT), yatırım haberinin akabinde %20 paha kazandı. Yazım sırasında çıkarlarının büyük bir kısmını koruduğu 0.04736483 dolar bölgesine süreç görüyor. Saatlik grafik, DWF Labs tesirini bir kere daha gözler önüne seriyor.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket Yatırım Yaptı: Bu Altcoin Adeta Uçtu! 2

Btcpiyasasi.com olarak DWF Labs’in 2022 ayı piyasası boyunca sayısız altcoin projesine yatırım yaptığını aktardık. Measurable Veri Token, şirketin 7 haneli son büyük yatırımını temsil ediyor.

DWF Labs hakkında

DWF Labs, portföy şirketlerini token listelemeden piyasa oluşturmasına yardımcı olur. Birebir vakitte OTC ticaret tahlillerini de takviyeler. Bilhassa global kripto para piyasası yapıcısı ve çok evreli Web3 yatırım firmasıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap