Ünlü Şirket, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Büyük Yatırım Yaptı!

Ünlü Şirket, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Büyük Yatırım Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Büyük Yatırım Yaptı!

Önde gelen bir Bitcoin ve altcoin varlık yatırım şirketi olan DWF Labs, merkezi olmayan inançlı bir Blockchain ağı olan ARPA Network’e milyonlarca dolarlık stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Yatırım, ARPA’nın kriptografi ve Blockchain araştırma ve geliştirme yeteneklerini daha da geliştirmek, DWF’nin portföy projeleriyle temas kurmak ve Blockchain sanayisinde imza şemalarının daha geniş bir formda uygulanmasını teşvik etmek için kullanılacak. İşte detaylar…

DWF Labs’ten yeni altcoin yatırımı

ARPA Network’ün eşik BLS imza ağı, doğrulanabilir rastgele sayı üreteçleri (RNG’ler), inançlı cüzdanlar, cross-chain köprüler ve birden fazla Blockchain’de merkezi olmayan saklama için muteber bir altyapı sağlıyor. DWF Labs’in yatırımıyla ARPA Network, oyun, piyango, NFT mint’i, beyaz liste, anahtar üretimi ve Blockchain doğrulayıcı misyon dağıtımı tahlilleri de dahil olmak üzere altyapısı üzerine inşa edilen yenilikçi uygulamaların geliştirilmesini hızlandırmaya hazırlanıyor. ARPA Network’ün kurucu ortağı Felix Xu iştirakten duyduğu heyecanı lisana getirerek şunları söyledi:

Güvenli hesaplamayı demokratikleştirme seyahatimizde DWF Labs’in ortağımız olmasından büyük heyecan duyuyoruz. Yatırım Ar-Ge çalışmalarımızı hızlandırmaya yardımcı olurken, DWF’nin kripto varlık pazarındaki kapsamlı tecrübesi ve kaynakları elbet büyümemizi artıracak ve Blockchain ekosistemi için daha çığır açan tahliller geliştirmemizi sağlayacaktır.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Büyük Yatırım Yaptı! 1

DWF Labs ve ARPA Network ortasındaki iştirak, ARPA Network’e süratli büyümesini ve gelişimini sürdürmek, pazarlama eforlarını genişletmek, marka profilini yükseltmek ve birden fazla bölümde daha da çeşitli kitlelerle etkileşim kurmak için gereken ek kaynakları ve takviyesi sağlayacaktır. ARPA Network daha evvel, 2018 yılında kurulan ve saklılığı koruyan bir çok partili hesaplama (MPC) ağı olan ARPA Chain olarak biliniyordu. ARPA ana ağı geçtiğimiz yıllarda 224.000’den fazla hesaplama vazifesini tamamladı. ARPA’nın MPC ve öteki kriptografi alanlarındaki tecrübesi, yenilikçi eşik BLS imza şemaları (TSS-BLS) sistem dizaynının temelini oluşturdu ve bugünkü ARPA Network’e yol açtı.

ARPA, altyapı olarak da kullanılıyor

Doğrulanabilir bir rastgele sayı üreteci olan Randcast, ARPA’yı altyapı olarak kullanan birinci uygulamadır. Randcast, öbür tahlillere kıyasla üstün güvenlik ve düşük maliyetli rastgele bir kaynak sunmaktadır. Metaverse, oyun, çekilişler, NFT minting’i ve beyaz liste, anahtar üretimi ve Blockchain doğrulayıcı vazife dağıtımı Randcast’in kurcalanmaya sağlam rastgeleliğinden faydalanabilir.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Türklerin de Aldığı Altcoin’e Büyük Yatırım Yaptı! 2

Bu yatırımla ARPA Network, kendisini bir sonraki düzeye taşımak ve önündeki sayısız fırsattan yararlanmak için düzgün bir pozisyona sahip oldu. DWF Labs ve ARPA Network ortasındaki işbirliği, Blockchain ortamını dönüştürmeye ve yeni saklılık, güvenlik standartları getirmeye hazırlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap