Ünlü Şirket de Trene Atladı: Bu Metaverse Coin’i Seçti!

Ünlü Şirket de Trene Atladı: Bu Metaverse Coin’i Seçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket de Trene Atladı: Bu Metaverse Coin’i Seçti!

Borusan Grup’a bağlı şirketlerden biri olan Borusan Cat, popüler metaverse coin MANA’nın arkasındaki Decentraland’de sanal mağaza açtığını duyurdu. Böylece iş makineleri alanında metaverse’e mağaza açan veya bu alanda önemli bir hamle atan ilk şirketlerden biri oldu. İşte detaylar…

Borusan Cat, metaverse dünyasına girdi

Borusan Cat’in metaverse mağazası, Decentraland’de ziyarete açıldı. Burada, Borusan Cat’in çeşitli ürünleri görülebilecek. Ürünlerin arasındaki NFT’ler şirketin teknolojik çözümlerini temsil ediyor. Bu NFT’ler arasında Borusan CAT Boom 360 mobil uygulamasını, yedek parça satış platformu parts.cat.com’u ve arıza tespiti yapabilen Müneccim uygulamasını temsil eden tokenlar yer alıyor.  Şirket, her ay bir müşterisine NFT hediye ediyor.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket de Trene Atladı: Bu Metaverse Coin’i Seçti! 1

Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, Borusan Cat’in metaverse ve NFT alanına giren ilk iş makineleri ve güç sistemleri şirketi olduğunu söyleyerek “Dijital adaptasyon kabiliyeti yüksek, vizyonu teknolojik gelişmelere açık bir kurum olarak NFT üretimi ve Blockchain tabanlı metaverse ekosistemi Decentraland’de açtığımız mağazamız ile iş yapış şekillerini radikal bir şekilde değiştirecek Blockchain teknolojisine giriş yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz,” ifadelerini kullandı.

Metaverse coin MANA’nın arkasındaki şirket, Skechers ile de ortaklık kurdu

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Decentraland, geçtiğimiz hafta Skechers ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Skechers, Decentraland’da bir mağaza kuracağını açıkladıktan sonra Metaverse’e giren en son büyük şirketlerden biri oldu.  Dünyanın üçüncü büyük spor ayakkabı markası Skechers, Metaverse’de sanal bir mağaza kuracağını duyurdu.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket de Trene Atladı: Bu Metaverse Coin’i Seçti! 2

Bir basın açıklamasında, Amerikan ayakkabı şirketi Decentraland’in Fashion Street Estate’te 5.000 metrekarelik sanal araziye eşdeğer kiraladığını söyledi. Skechers Başkanı Michael Greenberg, amacın yeni müşteriler ve kitlelerle etkileşim kurmanın yaratıcı yollarını keşfetmek olduğunu söyledi. Skechers’ın duyurusu, dijital dünyaya dönüş yapan uzun bir büyük şirketler listesinin sonuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Spor ayakkabı markası, geçen ay popüler sanal dünyada bir salon açan Amerikan yatırım bankası JPMorgan’ın hemen ardından duyurusunu paylaştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap