Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!  

Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!  

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!  

Warner Music Group, Blockchain tabanlı ticaret kartı oyunu Splinterlands ile ortaklığa girdi. Anlaşma, oyunun ilk büyük müzik ortaklığını işaret ediyor. Bunun ardından Splinterlands’in metaverse coin projesi yükseliş yaşadı.  Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Warner ve Splinterlands güçlerini birleştiriyor: Metaverse coin fiyatı ne oldu?

Warner Music Group, en son ortaklığı için en popüler Blockchain oyunlarından birini seçti. Müzik devi Çarşamba günü Splinterlands ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu. Aynı adı taşıyan şirket tarafından geliştirilen Splinterlands, ilk olarak Hive Blockchain’inde piyasaya sürülen, fantezi temalı, tahsil edilebilir bir ticaret kart oyunudur. Splinterlands, oyuncuların oyun içi varlıklarına Hive’da depolanan NFT’ler olarak sahip olmalarını sağlar. Oyuncular ayrıca oyunu oynayarak ve Splinterlands topluluğuna katılarak SPS ve HIVE token ödülleri kazanabilirler. Dapp Radar’ın verilerine göre Splinterlands, son 30 gün içinde en çok oynanan ikinci Blockchain oyunu oldu.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!   1

Warner’ın Splinterlands ile ortaklığı, sanatçılarına benzersiz, oyna-kazan, arcade tarzı Blockchain oyunları yaratma ve geliştirme fırsatı verecek.  Oyna-kazan mekaniğine ek olarak, Splinterlands gibi Blockchain oyunlarının en büyük avantajlarından biri, kullanıcıların onları mobil cihazlarından oynayabilmeleridir. Warner ve Splinterlands, erişilebilir, mobil uyumlu oyunlara odaklanarak daha geniş çapta benimsemeyi kolaylaştırabileceklerini ve geleneksel oyna-kazan oyunlarından daha kolay bir şekilde topluluk oluşturmayı destekleyebileceklerini söylüyorlar. Son verilere göre ortaklığın duyurulmasıyla SPS tokenı 0.12 dolardan 0.135 dolara sert bir yükseliş yaşadı. Ancak, mevcut durumda piyasanın düşüş yaşaması nedeniyle geri çekilmiş gibi görünüyor.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!   2

Warner, NFT ve metaverse alanında diğerlerine katılıyor

Geçen yıl boyunca, NFT’lere ve Metaverse’e olan ilginin artmasıyla Blockchain oyunlarının popülaritesi patladı. Heyecan devam ederken, Splinterlands ve diğer oyunlar da alanın hızlı büyümesinden yararlanmayı umuyor. Bu arada Warner; kripto para birimi, NFT’ler ve Metaverse dünyasına ilgi duyan birkaç müzik endüstrisi devinin en sonuncusu oldu. Warner’la birlikte dört büyük plak şirketi arasında yer alan Universal Music, Kasım ayında KINGSHIP adlı bir Bored Ape Yacht Club grubunu kurarak NFT alanına katıldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap