Ünlü Şirket: Bu Altcoin’e Dikkat: Dolandırıcılık Bilinmeyen

Ünlü Şirket: Bu Altcoin’e Dikkat: Dolandırıcılık Bilinmeyen

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirket: Bu Altcoin’e Dikkat: Dolandırıcılık Bilinmeyen

Son 24 saatlik zaman diliminde neredeyse %1.000’in üzerine yükselen WOLFI (WOLFI), Peckshield tarafından bir dolandırıcılık projesi olarak ifşa edildi. Ünlü Blockchain güvenlik firması “yalnızca beyaz listedeki kullanıcılar satış yapabilir” ibaresi bulunduğu için altcoin yatırımcılarını uyarıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bu altcoin projesine dikkat edin

Blockchain analitik ve güvenlik şirketi PeckShield, bugün WOLFI token satın alacak yatırımcılara seslendi. Firmanın raporlarını bildiren PeckShieldAlert, WOLFI (WOLFI) token’in “bal küpü” (honeypot) olduğunu söylüyor:

PeckShield, WolfiToken’in (WOLFI) scam olduğunu tespit etti. (https://bscscan.com/token/0xe1c68e6f3dafee1cdd6c1a73d01a6ca86153dc23). Proje honeypot! Yalnızca beyaz listedeki kullanıcılar satış yapabilir. WOLFI ve MMT arasında doğrudan bir bağlantı var ve dolandırıcılar henüz bağlantıyı saklama zahmetine bile girmiyorlar! Uzak durun!

Firma, Wolfi Token (WOLFI) ile MarkMeta (MMT) arasında dolandırıcıların gizlemeye çalışmadığı bir bağlantı olduğunu da söylüyor. PeckShield, Twitter paylaşımında, bu süreçte yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmalarını ve son derece dikkatli olmaları tavsiye ediyor.

WOLFI (WOLFI) ne vaat ediyor?

Proje, CoinMarketCap sayfasında kendini şöyle tanımlıyor:

WOLFI, meme’lerin gücünü gerçek fayda ve hayırseverlikle birleştiren ödüllere sahip, otomatik staking topluluk odaklı deflasyon kripto para birimi. Sözleşmeye göre, her işlemin %2’si otomatik olarak likidite üretir, her işlemin %5’i ölü adrese teslim edilir ve WOLFI token yatırımcıları, WOLFI tokeninin her bir işleminin %2’sini otomatik olarak dağıtır. Bu özellik, sahiplerine diğer sitelerde stake veya farm yapmak zorunda kalmadan ödülleri doğrudan cüzdanlarına kazanmaları için benzersiz ve basit bir yöntem sağlar. Bu, benzinden tasarruf sağlar ve sorunsuz bir bileşim sağlar.

https://twitter.com/WolfiToken/status/1495023908340346888

WOLFI (WOLFI), Binance Smart Chain tabanlı Aralık 2021’de piyasa sürülen topluluk odaklı bir meme projesidir. Firmanın uyarıları, yalnızca white list’teli kullanıcılar satış yapabileceği için projenin büyük bir dolandırıcılık olduğu yönünde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirket: Bu Altcoin’e Dikkat: Dolandırıcılık Bilinmeyen 1

Yazım sırasında WOLFI, son 24 saatlik kazancını %1.000’in üzerinde tutuyor. 0.000004331 dolar ATH’sine 10 gün saat ulaştı ve kısa sürede bu seviyeden %75.82 değer kaybetti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap