Ünlü Şirket, Bitcoin’de “Destansı Boğa” Koşusu İçin Tarih Verdi!

Ünlü Şirket, Bitcoin’de “Destansı Boğa” Koşusu İçin Tarih Verdi!

Paylaş
Ünlü Şirket, Bitcoin’de “Destansı Boğa” Koşusu İçin Tarih Verdi!

Kriptokoin.com – Son zamanlarda Bitcoin ve diğer kripto paralar düşüş trendinde işlem görüyor. BTC 8 bin dolar sınırında ticaret yapıyor. Ancak endişelenmeyin, kripto para analiz şirketi SkewAnalytics’e göre, Bitcoin gelecek yıl uzun vadede boğa eğilimli olacak.

Skew analistleri: Bitcoin uzun vadede boğa! Mart 2020’den itibaren yeni bir döneme girecek

Uzmanlara göre, Çin’in kripto para birimleri üzerindeki baskısı, satışların artmasına neden olduğu için, ayılar kesin bir şekilde piyasayı kontrol ediyor gibi görünüyor. Xi Jinping’in Blockchain teknolojisine olan desteğini duyurması nasıl bir satın alma çılgınlığına neden olduysa, Çin’in olumsuz tutumları uzmanlara göre, piyasayı aşağı çekiyor. Binance ve TRON’un geçen hafta Weibo’daki hesapları engellendi ve yetkililer kripto para birimi şirketlerinin “temizlenmesi” için çağrıda bulunuyorlar.

Bloomberg’e göre, yerel devlet kurumları kripto para birimi şirketleriyle yapılan tüm işlemleri sonlandırma emri aldı. Ancak Blockchain şirketi SkewAnalytics’in analistlerine göre, her şey çok kötü ve kasvetli değil (en azından gelecek yıl için). Skew, piyasanın %50’lik bir indirim kaydettiği kasvetli 2018 Kasım’ını hatırlatıyor ve Bitcoin’in bu Kasım’da da düşüş eğilimi göstereceğini ve ardından yılın nötr biteceğini tahmin ediyor. Ancak analistlere göre, Bitcoin uzun vadede yükselişe devam edecek ve Mart 2020’den itibaren yeni bir döneme girecek.

Bitcoin tahminleri tutan SFOX: Büyük resme bakın! Bitcoin boğa eğilimli

Kripto varlık şirketi SFOX, geçtiğimiz Cuma günü aylık kripto oynaklık raporunu yayınladı. Raporda şirket, Bitcoin için yükseliş görünümünü doğruluyor. Fakat SFOX, SkewAnalytics’in analistlerine göre yükseliş eğiliminin daha erken geleceğine inanıyor. SFOX’a göre, çok faktörlü piyasa endeksi ayın geri kalanında “nötr” den “hafif yükselişe” geçti. Şirketin piyasaya yönelik iyimserliğinin arkasındaki nedenler arasında Hong Kong’daki yeni düzenleyici netlik, ABD’deki Bitcoin madenciliğinin halka arz alanları ve sektörde artışa işaret eden kurumsal yatırım ürünlerinin bir bolluğu yer alıyor. SFOX raporunda şu önemli noktalara dikkat çekiyor:

Balina hareketleri ve artan vadeli işlem ticareti, tarihsel olarak en değişken kripto paranın hareketlerine sahip olan ayların tonunu belirledi.Hangi analizi tercih ederseniz edin, en azından büyük resme bakmayı atlamamalısınız. Ayın içinde düşüş olsa bile, en azından Bitcoin uzun vadede yükselişe geçecek.

Bitcoin’in gelecek yıl uzun vadede boğa koşusuna başlayacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın! Popüler kripto para tahminleri için “Ünlü Analist Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Bir Sonraki Adımını Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap