Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var!

Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var!

Piyasaları doğru tahmin etme geçmişine sahip bir robot, en yeni altcoin portföyünü yayınladı ve sonuçlar şaşırtıcı…

Yatırım robotu 3 altcoin paylaştı

“Real Vision Bot”, haftalık olarak, algoritmik portföy analizleri sağlamak için kripto para birimiyle ilgili anket verilerini toplar ve yorumlar. Ankete dayalı mevcut portföy dağılımında %50,1 ile Bitcoin (BTC) başı çekiyor, lider kriptoyu %35,1 ile Ethereum (ETH), %9,4 ile Terra (LUNA) ve %5,37 ile Cosmos (ATOM) izliyor. Botun oluşturduğu portföyde trader anketinin sonuçlarıyla örtüşüyor. Ankete katılanlarda aynı dört kripto para birimiyle ilgileniyor, BTC %48,4, ETH %34,5, LUNA %10 ve ATOM %6,99. Bot, son günlerde daha fazla kripto para kullanımının, yatırımcıların artan jeopolitik gerilim zamanlarında güvenli bir sığınak aradığını gösterdiğini bir tweet eşliğinde aktarıyor.

BTC Piyasası: Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var! 1

Portföy piyasa koşullarına göre şekillenebilir

Botun bu hafta tahsisleri önceki haftadan önemli ölçüde farklı ve bu da güvenli bir liman oyununun olabileceği hipotezini destekliyor. Real Vision Bot, BTC portföyünü 7 Mart’ta %%12 oranında düşürdü. Bu hafta ise Bitcoin’in payını yaklaşık %30 arttırdı. Geçen hafta, ETH’de %13 azalma söz konusu olurken, hafta yaklaşık %15 arttığı görülüyor. Son olarak, botun Terra tahsisi bir hafta önce yaklaşık %3 arttı, ancak şimdi yaklaşık %13 azaldı.

BTC Piyasası: Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var! 2

Bitcoin uzun vadeli yatırımcıların elinde geçiyor

Glassnode tarafından sağlanan güncel on-chain istatistikleri, uzun vadeli yatırımcıların 155 günden fazla Bitcoin tuttuktan sonra BTC’lerini satma olasılığı daha düşük olan kuruluşların hızlı bir şekilde Bitcoin biriktirdiğini söylüyor.

BTC Piyasası: Ünlü Robot Yeni Portföyünü Paylaştı: Bu 3 Altcoin Var! 3

Buna ek olarak Glassnode, uzun vadeli yatırımcıların yoğun birikimi nedeniyle Bitcoin enflasyon oranının -%10,9’a düştüğünü söylüyor. Tarihsel olarak, analitik firmasına göre, %-14 ile %-15 arasında etkili bir enflasyon oranı, BTC için ayı piyasası diplerini işaret etti. Glassnode güncel verileri geçmiş ayı döngüleri ile kıyaslıyor:

Geçmiş döngülerde ayı piyasasının en düşük seviyelerine işaret eden tarihi düşüklere yaklaşıyor ve uzun vadeli bir başka yapıcı ton.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap