Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı!

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı!

Shark Tank’tan Kevin O’Leary, 2022’nin NFT’lerin yılı olduğunu düşünüyor. Shark Tank yatırımcısı ve kripto uzmanı Kevin O’Leary, NFT’lerin Bitcoin‘den daha büyük olacağına inanıyor. O’Shares Investments’ın başkanı, bir altcoin kategorisi olan NFT’lerin gerçek dünya öğelerinin mülkiyetini, özgünlüğünü ve envanter yönetimini dijital olarak takip etme yetenekleri nedeniyle değer ifade ettiğini söyledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı! 1

Bu altcoin projelerine dikkat

Bir zamanlar Bitcoin’i “çöp” olarak adlandıran O’Leary, şimdi kripto para birimlerine ve NFT’lere yatırım yapmanın Amazon ve Google’ın ilk günlerine yatırım yapmak gibi olduğunu söylüyor. O’Leary şöyle diyor:

Microsoft’a (MSFT) ve Google ve Amazon’a yatırım yaparsanız, yatırım yaptığınız çekirdek nedir? Temelde bir yazılım. Eh, Bitcoin bir coin değil, aslında bir yazılımdır. Blockchain yazılımdır. Ethereum… HBAR, Polygon, yazılımdır. Dolayısıyla asıl karar, yazılıma yatırım yapmak isteyip istemediğinizdir, çünkü bu bir üretkenlik aracıdır. Özellikle ödeme sistemlerinde dünya çapında kullanılan bir hizmet sunuyor.

BTC Piyasası: Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı! 2

Shark Tank yatırımcısı ve kripto-dönüştürücü Kevin O’Leary, takas edilemeyen tokenlerin (NFT’ler) BTC‘den daha büyük olacağına inanıyor. O’Leary, NFT’lerin gerçek dünya öğelerinin sahipliğini, orijinalliğini ve envanter yönetimini dijital olarak izleme yetenekleri nedeniyle değer sunduğunu söyledi. O’Leary şöyle diyor:

Karşılaştığım en büyük zorluklardan biri envanter yönetimi, sigorta yönetimi ve ardından tabii ki kimlik doğrulamadır. İnsanlar bana vintage saatler teklif ettiğinde, sahte olup olmadığını anlamak için çok zorlu bir doğrulama sürecinden geçmem gerekiyor, piyasada çok fazla sahte saat var. NFT’ler tüm bu sorunları çözebilir.

BTC Piyasası: Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere İşaret Etti: 2022 Onların Yılı! 3

O’Leary, 2021 kriptonun daha yaygın hale geldiği yıl olsaydı, 2022’nin sektörde net bir düzenleme görebileceğini söylüyor. O’Leary “Eğer onu düzenlersek, kurumları içine alır ve uyumlu olmaları için bir yol bulursak, bu alana trilyonlarca dolar girecek, çünkü bunun pragmatik bir kullanımı var” diyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap