Ünlü Milyarder, Aldı: Bu Altcoin Piyasası 2022’de Parlayacak!

Ünlü Milyarder, Aldı: Bu Altcoin Piyasası 2022’de Parlayacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Milyarder, Aldı: Bu Altcoin Piyasası 2022’de Parlayacak!

Ünlü milyarder Mike Novogratz, NFT’lerin 2022’de kripto para birimlerinden daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Milyarder, yorumlarına bakılırsa bu altcoin piyasasına güveniyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Ünlü milyarder Mike Novogratz, bu altcoin piyasasına güveniyor!

Galaxy Digital patronu Mike Novogratz‘a göre, değitirilemeyen tokenler yani NFT’ler 2022’de kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterecek. Milyarder kısa süre önce, ABD hisse senetleri düşüş eğiliminde kalırsa kripto piyasasının sakinliğini yeniden kazanmak için mücadele etmeye devam edeceğini öngördü. Mike Novogratz konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Hisse senetleri bir üs bulana kadar kripto paralar toplamakta zorlanacak.    

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Milyarder, Aldı: Bu Altcoin Piyasası 2022’de Parlayacak! 1

Ekim ayında Novogratz, NFT pazarının çok fazla ısındığını söyleyerek alıcıları masadan biraz kâr almaya çağırdı. Ancak durum böyle değildi ve sektör, daha geniş kripto para piyasasında belirsizliğe rağmen gelişmeye devam ediyor.   Norveçli kripto analitik şirketi Dune Analytics tarafından sağlanan verilere göre, OpenSea pazarındaki günlük işlem hacmi 1 Şubat’ta 247 milyon dolara ulaştı.    

Milyarder, bir CryptoPunk satın aldı!

Kasım ayının başlarında Novogratz, yaklaşık 440.000 dolar değerinde Ethereum karşılığında bir CryptoPunk satın aldı ve aynı zamanda Galaxy Digital’in NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Walmart gibi küresel markalar da NFT çılgınlığının bir parçası olmaya çalışıyor. Görüşüne bakılırsa bu patlama devam edeceğe benziyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap