Ünlü Kuaför Şükrü Dudu da NFT Kesimine Girdi

Ünlü Kuaför Şükrü Dudu da NFT Kesimine Girdi

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Kuaför Şükrü Dudu da NFT Kesimine Girdi

Türkiye’nin ünlü kuaförü Şükrü Dudu, NFT sektörüne giriş yaptığını duyurdu.

Birçok ünlü yıldızın kuaförü olarak tanınan Şükrü Dudu, Twitter hesabından, NFT koleksiyonu çıkardığını duyurdu. Dudu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

“Türkiye ve dünyanın ilk kulübe bağlılık NFT’si olan “Şükrü Dudu Loyalty Club NFTs” 12 parçalık koleksiyonum Opensea’de sizlerle!”

“Hatıra Olarak Müşterilerime Hediye Edeceğim”

BTC Piyasası: Ünlü Kuaför Şükrü Dudu da NFT Kesimine Girdi 1

Şükrü Dudu, Instagram hesabından NFT koleksiyonuyla ilgili şu detayları paylaştı;

“Geleceğin dünyasına bugünden hazırlanarak 30 yıldır benimle olan müşterilerime ithafen NFT koleksiyonu çıkardık. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da ilk kuaför sadakat NFT’si olan koleksiyonun parçalarının uluslararası Pazaryeri opensea.io’dan ziyaret edebilirsiniz.

Hayallerimi gerçekleştirmek konusunda fikirlerime yön verip yardımcı olan bu NFT ve Metaverse dünyasındaki öncü isim, aynı zamanda da müşterim Orkun Bulut’a da teşekkür ederim.

Başlangıcını yaptığım bu koleksiyondaki eserleri satışa sunmayarak benim başarımdaki en büyük etken olan müşterilerime hatıra olarak hediye edeceğim.

Bu dünyada sürekli şekilde var olup, ileride ülkeme ve meslektaşlarıma fayda sağlayacak işlerle de hem konulara dikkat çekip hem de yardımda bulunacağım.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap