Ünlü İsim, Bu Altcoin’den Aldı: Artık Yatırımcıyım!

Ünlü İsim, Bu Altcoin’den Aldı: Artık Yatırımcıyım!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü İsim, Bu Altcoin’den Aldı: Artık Yatırımcıyım!

Kripto paralar artık, ünlüler dünyasının da gündemine girdi. Türk kripto fenomenlerini takip eden ünlülerin de kripto paralara ilgi gösterdiğini görmeye başladık. En son kripto piyasasına adım atan ünlü sima ise son günlerde kripto fenomenlerinin bahsettiği bir altcoin projesinden aldığını söyleyen türkücü İsmail Türüt’ün kızı Yasemin Türüt oldu. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ünlü türkücünü kızı ve oğlu bu altcoin projesinden aldığını paylaştı

İsmail Türüt’ün kızı Yasemin Türüt,  Twitter’da 213 bin takipçisi olan theKriptolik takman adlı kripto fenomeni, bir altcoin hakkındaki bilgilendirme talebine yönelik tweet’ine cevap olarak kendisinin de bu altcoin projesinden aldığını belirterek cevap yazdı.

Kripto fenomeni, son bir kaç gündür DM’den kendisine altcoin projesi Mancium Token (MANC) hakkında sorular sorulduğunu belirterek, projenin 11 şubatta ön satışa çıkacağını ve yol haritasının iyi göründüğünü Twitter hesabından paylaştı. Yasemin Türüt de, bu paylaşımın altına “galiba artık mancium yatırımcısıyım” yazdı. Daha sonraki paylaşımlarında da “hiç derdim yokmuş gibi vurulduk manciuma hadi bakalım bekliyoruz” dedi.

Ailecek bir karar olacak ki sadece Yasemin Türüt’ün kardeşi Miraç Türüt de kripto para piyasasına giriş yapmakta gecikmedi. Miraç Türüt, berberinin de bu altcoin projesinden bahsettiğini söyleyerek MANC almaya karar verdiğini tweet’ledi.

Manc Token projesi nedir ?

Mancium, ortaya koyduğu oyun ve teknolojilerle, Blockchain ile oyun dünyasını bir araya getiren teknoloji girişimi olarak tanınıyor. Meydana getirdiği oyunları adım adım kriptonun geleceği olarak görülen Metaverse evrenine de adapte etmeyi planlıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde ortaya konan eserleri de Non Fungible Token (NFT) dünyasında satışa çıkarmayı amaçlıyor.

Son zamanlarda Metaverse ile de yakından gördüğümüz Blockchain, oyun dünyası adına önemli derecede fırsatlar sunuyor. Oyun geliştiricilerin yanı sıra, oyun severler de oyunların ve firmaların bir parça olmak istiyor. Blockchain teknolojisi tam da burada devreye giriyor. Oyun geliştirmeye ve oyun teknolojilerine tutkulu gençler ve oyunların yatırımcısı olmak isteyenler için birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Bununla birlikte belirtmek gerekiyor ki kripto paralar oldukça dalgalı ve dolandırıcılık olaylarının da sık sık gündeme geldiği bir piyasadadır. Bu nedenle yeterli bilgi edinmeden tavsiye veya yönlendirme ile kripto para almak, hüsranla sonuçlanabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap