Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek!

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek!

Ünlü ekonomist Raoul Pal tarafından yayınlanan bir dizi teknik analiz, bir altcoin projesinin çok yakında Bitcoin (BTC)’i geçeceğini gösteriyor.

Raoul Pal, Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterecek bir altcoin paylaştı

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un rüzgarı arkasına aldığına ve sürdürülebilir bir yükseliş trendi başlatmanın zirvesinde olduğunu ima eden bir grafik yayınladı. Pal ile uyumlu olarak, Ethereum, genellikle aşağı yönlü gelişimin bitmek üzere olduğunu bildiren ters bir baş-omuz formasyonu geliştiriliyor. Ancak ekonomist, bu modelin hala onaylanmadığını belirtiyor:

ETH, ters çevrilmiş baş ve omuzların boyun çizgisine yaklaşıyor (yine de örnek teyit istiyor).

BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek! 1

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Raoul Pal, ters çevrilmiş baş ve omuzlar örneğinin geçerliliğinin, piyasanın tepe ve dip noktalarını veya yapılabilir piyasa dönüş faktörlerini tahmin etmek için kullanılan DeMark indikatöründeki çıkarımlarla desteklendiğini ekliyor:

Ancak, Günlük DeMark 13 ve yarın 9 sergiliyor… bu nedenle, bu örnek için oldukça tipik olan ilk denemede koparma muhtemelen başarısız oluyor. Normalde bir geliştirme çizgisi, kamanın ortasına keskin bir geri çekilme ve ardından ters kırılma…

BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek! 2

Pal’a göre, piyasanın en yüksek ve en düşük seviyelerini veya olası piyasa dönüş anlarını belirlemek için kullanılan DeMark indikatörden elde edilen okumalar, ters çevrilmiş baş ve omuz modelini doğruluyor:

Ancak ters baş ve omuzun meşru olma olasılığı, mevcut olan Haftalık DeMark 9 tarafından önemli ölçüde artırıldı… Neredeyse tamamen dibe vurdu.

BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek! 3

ETH/BTC’de kırılım yaklaşıyor

DeMark indikatöründe 13’ün belirlenmesi, piyasanın tersine çevrilmeye karşı savunmasız olduğu anlamına gelir. DeMark 9 rakamını gösterdiğinde, en güncel 13 çubuktan kapatılan en eski 4 çubuk, anında uyumlu 9 çubuktan fazlaysa, bu bir satın alma işaretidir.

BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Çok Yakında Geçecek! 4

Pal ayrıca, Ethereum, Bitcoin (BTC) ile eşleştirildiğinde, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin, son 12 ayın tekrarına kadar uzanan bir kanaldan ayrılmadan önce kripto kralını istikrarlı bir şekilde geride bırakabileceğini söylüyor:

Ve ETH/BTC, operasyonel bir konsolidasyon gibi görünüyor ve bayrağın tepesinde hareketlilik olabilir ve ardından yükselebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap