Ünlü Dogecoin Geliştiricisi Şaşırttı: Projeden Ayrılıyor!

Ünlü Dogecoin Geliştiricisi Şaşırttı: Projeden Ayrılıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Dogecoin Geliştiricisi Şaşırttı: Projeden Ayrılıyor!

Dogecoin Vakfı’nın yönetim kurulunda da görev yapan önemli bir Dogecoin geliştiricisi olan Ross Nicoll, çeşitli nedenlerle projeden ayrılacağını paylaştı.

Ross Nicoll, Dogecoin danışmanlığa geri dönüyor

Alphabet şirketi için tam zamanlı yazılım mühendisi olarak çalışan Nicoll, şirketi Blockchain sektörüne girmeye karar verirse olası bir çıkar çatışmasını önlemek için Dogecoin Vakfı’ndan istifa edeceğini söyledi. Ayrıca, her iki sorumluluğu da yerine getirmenin stresli olduğuna değindi. Nicoll, aşağıdaki tweet’te, vakıf danışmanlığına geri dönebileceğini söylüyor. Ek olarak, vakıf tarafından kendisine ödeme yapılmadığını ve kendisine en son bahşişin Temmuz 2021’de verildiğini iddia ediyor.

https://twitter.com/JRossNicoll/status/1494098047365783553

DOGE ekibi zor bir iklimde çalışıyor

Bu konuda Nicoll şunları ifade ediyor:

Dogecoin, basit görevlerin her adımının olması gerekenden çok daha karmaşık olduğu oldukça zorlu bir ortam.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Dogecoin Geliştiricisi Şaşırttı: Projeden Ayrılıyor! 1

Nicoll ayrıca, 2021’de bazı tarafların, Doge için ticari marka tescil ettirerek, yanlışlıkla “Dogecoin geliştiricileri” olduklarını iddia ettiğini paylaşıyor. Gerçek Doge geliştiricilerine karşı olası bir dava, 2021 yazında fonlarından sorumlu olduklarını iddia eden biri tarafından açıldı. Dogecoin’in geliştiricisi Billy Markus, zaman zaman meme coin topluluğunun kendi bakış açısına göre DOGE’yi içeriden kırmaya çalışan bir kesimini eleştiriyor. Hatta, Ocak ayı sonlarında “bir kripto para birimi üzerinde çalışmak berbat” diye tweet ve şunları söyledi:

Bu, büyük bir sorumluluğun yanı sıra büyük bir stresi de beraberinde getirir. Haklı, nahoş bir topluluk yardımcı olmaz. Bu, emmeyi güçlendirir. Bu da personelin istifa etmesine neden olur.

Dogecoin’in kurucusu, şaka olarak tasarlandığı için bundan çok az para kazandığını iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Dogecoin Geliştiricisi Şaşırttı: Projeden Ayrılıyor! 2

DOGE teknik analiz

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Jonathan Morgan, Doge grafiğinde şekillenen ters baş-omuz formasyonunun boyun çizgisindeki iki kritik direnç seviyesinden bahsetmişti. Analist ideal bir long pozisyon için uygun giriş bölgesini 0.165 dolar olarak belirliyor. Lider meme coin’in fiyatı bugün hafif bir düşüşle 0.1469 dolara ulaşırken, analiste göre en güvenli stop seviyesi 0.145 dolar ve bu long kurulum 0.260 dolar kar hedefine kadar takip edilebilir. DOGE fiyatı 0.13 dolar veya altında kapanırsa pozisyon geçersiz kalacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap