Ünlü CEO, Kârlı Bitcoin ve Altcoin Ticaret Stratejisini Açıkladı!

Ünlü CEO, Kârlı Bitcoin ve Altcoin Ticaret Stratejisini Açıkladı!

Paylaş
Ünlü CEO, Kârlı Bitcoin ve Altcoin Ticaret Stratejisini Açıkladı!

Kriptokoin.com – Alameda Capital’in başkanı şirketin kazançlı Bitcoin ve altcoin alım satım işleminin arkasındaki stratejiyi ortaya koyuyor.

Alameda Capital’in başkanı, kazançlı Bitcoin ve altcoin ticaretinin arkasındaki stratejiyi açıkladı

Şirketin kripto para hesaplarından ikisi, her biri 60 milyon dolardan fazla kazanmış olan, BitMEX’te tüm zamanların en başarılı 10’unda listelendi. Alameda Capital’in CEO’su Sam Bankman-Fried, Bloomberg’e şirketin şu anda kripto borsaları arasındaki arbitraj fırsatlarını tespit ederek her gün yaklaşık 1 milyar dolarlık işlem gerçekleştirdiğini söyledi:

İlk yılındaki işlemlerden biri, Coinbase borsalarında %30’un üzerinde primle satılmakta olan Litecoin’den yararlanmaktı. Litecoin’i başka bir yerden satın almak ve ABD’deki en büyük dijital borsa üzerinden primli satmaktı.

Bunun gibi büyük fiyat farkları artık yok ve Sam Bankman-Fried, şirketin artık işlem başına ortalama iki baz puan kazandığını belirtiyor. Alameda Capital’in CEO’su, şirketin profilini geliştirmek ve müşterisini genişletmek için bu yıl halk tarafından bilinen bir figür olmaya karar verdiğini söyledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı ne durumda?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak artışlarla 8.800 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 159  milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 19,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Bitcoin’le ilgili diğer önemli gelişmeler adına “Bitcoin Fiyatı, Bu Borsada 10 Bin Dolara Fırladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap