Ünlü CEO “Ethereum’dan Bile Daha Güçlü” Dedi ve İddialı Ripple Öngörüsünü Açıkladı

Ünlü CEO “Ethereum’dan Bile Daha Güçlü” Dedi ve İddialı Ripple Öngörüsünü Açıkladı

Paylaş
Ünlü CEO “Ethereum’dan Bile Daha Güçlü” Dedi ve İddialı Ripple Öngörüsünü Açıkladı

Kriptokoin.com – Popüler Bitcoin ve kripto para borsası CoinField’ın CEO’su, Ripple (XRP)’ın şirketin yeni tokenize edilmiş ticaret platformu Sologenic için en iyi seçenek olduğunu söyledi. Ayrıca CEO, XRP’nin Ethereum ve diğer altcoin’lerden daha güçlü olduğunu vurguluyor.

CoinField CEO’su: Ethereum ve Stellar da dahil olmak üzere diğer kriptolara kıyasla Ripple en iyisini sunuyor!

Nugget’s News’le yaptığı röportajda CoinField CEO’su Bob Ras, SOLO adında yeni bir kripto para tanıttı. Ras’a göre CoinField, yasal olarak menkul kıymet ticareti yapabileceği Sologenic’i başlatmak için Kanada’dan Malta’ya taşınmaya karar verdi. Bob Ras konuya yönelik şunları söyledi:

Şu anda Kanada’da net bir düzenleme yok. Her şey gri bir bölgede. Her şeyin siyah veya beyaz olmasını istiyoruz. Neyin yasal neyin yasal olmadığını bilmek istiyoruz.

Bob Ras, şirketin Ethereum ve Stellar da dahil olmak üzere birden fazla dağıtık muhasebe platformunu değerlendirdiğini ve XRP’nin en iyi hız ve fayda kombinasyonunu önerdiğine karar verdiğini söyledi.

Bob Ras neden Ripple (XRP)’ı seçtiklerini anlatıyor

CoinField CEO’su Bob Ras, neden diğer kripto paralara kıyasla XRP’yi seçtikleri anlatıyor ve konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Muhtemelen bildiğiniz gibi, XRP en hızlı Blockchain ağlarından birine sahip. Kelimenin tam anlamıyla saniyeler içinde ‘A’ dan ‘B’ ye para aktarabilir. Ve süper uygun maliyetli. Ve XRP Ledger size kendi özelleştirilmiş finansal ekosisteminizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar. Altı ya da yedi ay önce, araştırma yapmaya başladık ve Ethereum, Stellar Lumens ve XRP ile başladık. Ancak günün sonunda, bahsettiğim nedenlerden dolayı XRP’nin teknolojisiyle gitmeye karar verdik… Parayı hızlı bir şekilde taşımak istiyoruz, likiditeyi A’dan B’ye çabucak taşımak istiyoruz. Paranın aktarılması için bazen iki veya üç dakika beklemek istemiyoruz. Bu yüzden XRP’yi seçtik.

Bob Ras: XRP size Ethereum’dan daha iyi ve daha güçlü bir teknoloji sunuyor! XRP hacmi yükselecek

Neden CoinField ekibinin özellikle Ethereum’da akıllı sözleşme tokenleri oluşturmadığı sorulduğunda, Ras XRP Ledger’ın kullanıcılarına, hızıyla birlikte tokenler oluşturma izni verdiğini ve Sologenic için avantaj sağladığını söylüyor. CoinField CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

SOLO tokenleri, XRP ağında yayınlandı. Hisse senedi vb. tokenize edilmiş varlıklar, ademi merkeziyetçi borsada yalnızca XRP ve SOLO’ya karşı işlem görüyor, başka kripto para yok. Bu kelimenin tam anlamıyla XRP’ye karşı 30.000 hisse senedini listelemeye benziyor ve kesinlikle XRP’nin uzun vadede hacmini artıracak… Bazı insanlar muhtemelen bunu sevmeyeceklerdir, ancak XRP size Ethereum’dan daha iyi ve daha güçlü bir teknoloji sunuyor. Bu benim Ethereum’a karşı olduğum anlamına gelmez. Buna karşı değilim. Ether’den hoşlanıyorum ve kişisel bir yatırımım var, bu harika bir teknoloji ve kripto para. Ancak XRP’nin daha iyi bir teknoloji sunduğunu düşünüyoruz ve bu yüzden XRP’yi seçtik. Çok benzer temel özelliklere sahipler.

Sologenic’in gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap