Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak!

Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak!

Finans dünyasının önde gelen isimlerinden Bitbull Capital CEO’su, Bitcoin (BTC)’in 2023 yılına kadar 100 bin dolar seviyelerine ulaşma yolunda olduğunu ifade ediyor. Bitbull Capital CEO’su Joe DiPasquale, Bitcoin (BTC)’in Ukrayna krizindeki rolünü tartıştı ve önümüzdeki aylar için kripto piyasaları hakkındaki yükseliş görüşünü açıkladı. Konunun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak! 1

Bitcoin (BTC) için gelecek seviyeler

Bitcoin ve genel olarak kripto para piyasaları son aylarda inişli çıkışlı bir seyir izlese de 2021 Mayıs ayından buyan bir türlü istenilen toparlanmayı sağlayabilmiş değil. Bitbull Capital CEO’su Joe DiPasquale, yılın başından bu yana kripto piyasalarına hakim olan düşüş eğilimine rağmen Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki 24 ay içinde 100 bin dolara ulaşma yolunda olduğunu düşünüyor. Ünlü CEO konu hakkında konuşurken, “Bence 2023 güvenli bir bahis. 2022’de nefes almak ve bir nevi buharı atmak için biraz zamana ihtiyacımız olabilir” dedi. Bitcoin’in son birkaç aydaki fiyat hareketi hakkında yorum yapan CEO “Daha yüksek diplere ve hatta daha yüksek zirvelere ulaşıyoruz” diye ekledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak! 2

Rusya ve Ukrayna arasında askeri bir çatışmanın patlak vermesinin ardından, Bitcoin (BTC) karışık tepki gösterdi, ilk başta hisse senetleri ile birlikte düştü, ancak daha sonra güçlü bir şekilde toparlandı. Birçoğu, BTC’nin hala altının dijital versiyonu olarak kabul edilip edilemeyeceğini merak ediyordu. Ünlü CEO DiPasquale, “Bitcoin’i dijital altın olarak değil, bir merkez bankasının kaprislerini takip etmeyen, aksine çok sınırlı bir miktara sahip bir para birimi olarak görmemiz gerekiyor” dedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO: Bitcoin 24 Ay İçinde Bu Düzeylerde Olacak! 3

Finansal istikrar için kripto para

Çatışmanın her iki tarafında da insanlar finansal kargaşanın etkilerini azaltmak için kripto para birimini kullanıyor. Rus elitinin Batı tarafından uygulanan yaptırımlardan kaçmak için kripto para birimi kullanmaya çalışacağına dair artan endişeler var. Geçen haftalardaki diğer birçok analist gibi DiPasquale de kriptonun bu amaç için uygun olmadığına inanıyor. CEO, “Bitcoin, nakitten farklı olarak tamamen izlenebilir” dedi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap