Ünlü Analistten Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini

Ünlü Analistten Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini

Paylaş
Ünlü Analistten Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini

Kripto para analistlerinden olan ve sosyal medya platformu Twitter’da binlerce takipçisi olan Scarface, Bitcoin’in geleceği ile ilgili birtakım önemli açıklamalarda bulundu.

Twitter’ın ünlü kripto para analistlerinden olan Scarface, yapmış olduğu açıklamayla tüm takipçilerini ve Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. 2018 yılına girilmesiyle beraber sürekli düşüş içerisinde olan ve insanların güvenini kaybeden Bitcoin ile ilgili uzmanlar hala umutlu. Bu uzmanlardan olan Scarface ise Bitcoin’in geçmişteki iniş çıkış grafiklerini yorumlayarak bir sonuca vardığını açıkladı.

Sosyal medyanın dijital para uzmanı Scarface, Bitcoin hakkındaki öngörülerini Twitter aracılığıyla duyurdu. Scarface, Bitcoin’in ortaya çıktığı günden bugüne kadar olan yaşadığı düşüşlere dikkat çekti. Yaptığı açıklamada ilk defa Bitcoin’e karşı medyanın ve bazı kişilerin ‘öldürmediğini’ açıklayarak Bitcoin’in her defasında bu tür durumların üstesinden geldiğini belirtti. Scarface’in analizlerinden en dikkat çekeni ise Bitcoin’in daha önceden de 4 kere zirveden yere çakıldığını ifade etti. Scarface, “Bitcoin bu zaman kadar 4 kere tavan fiyattan sonra dibi gördü. Ancak her defasında tekrar yükseldi ve eski pozisyonuna ulaştı. 2018 yılından itibaren süren bu düşüşünde elbet bir sonu olacak. Bu düşüş sona erdiğinde tekrar eski günlerine geri dönecek ve yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam edecek.” açıklamasında bulundu. Scarface yaptığı bu açıklamayla birlikte tüm yatırımcıların yüreğine su serpti ve yakın zaman içerisinde tekrardan Bİtcoin’in eski gücüne kavuşacağını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap