Ünlü Analistten Ripple İddiası Geldi: XRP % 175’lik Boğaya Hazırlanıyor

Ünlü Analistten Ripple İddiası Geldi: XRP % 175’lik Boğaya Hazırlanıyor

Paylaş
Ünlü Analistten Ripple İddiası Geldi: XRP % 175’lik Boğaya Hazırlanıyor

Kriptokoin – Ripple’ın tartışmalı yerli tokenı XRP 2019’u önemli bir kayıpla kapattı, ancak önemli bir analiste göre, kripto para birimi 2020’deki düşüş uğursuzluğunu kırmaya hazır.

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Crypto Michaël, Çarşamba günü Ripple hakkında konuştu ve XRP-dolar piyasasının bu yıl 2019’daki trendi tersine çevirebileceğini söyledi. Önde gelen analist, aşağıdaki grafikte gösterildiği üzere, geçmiş ticaret verilerinden ipuçlarını aldıktan sonra parite için yüzde 175 oranında bir toparlanma öngördü.

XRP’nin 4. Çeyrek 2015 ve 4. Çeyrek 2016 arasındagerçekleşen benzer bir alım satım işlemine karşı mevcut fiyat hareketine odaklandı.O zamanlar, kripto para 12 aylık bir dönemde 0.025 $ ila 0.0041 $ arasında birdüşüşle derin bir aşağı yönlü bir düzeltme geçirdi. Crypto Michaël, XRP’nin2019’da benzer bir düşüş hareketi kaydettiğini ve şimdi potansiyel bir tersinedönme alanında durumu değiştirebileceğini ifade ediyor.

Crypto Michaël “Yıkılmayahazır devasa düşüş trendleri,” diyerek bir tweet ve “Bu durumda 0,48 dolarlıkbir hedef gerçekleşebilir bu durum % 175’lik potansiyel bir artış anlamınageliyor” açıklamsını yapıyor.

XRP Yan Ticaret İşleminde Sıkıştı

Büyük kırılmadan önce, Crypto Michaël XRP’nin destek olarak0.166 $ ve direnç olarak 0.254 $ ile tanımlanan aralıkta yatay bir seyirizlemesini bekliyor.

Yassı hareket, XRP’nin 2015-2016 fiyat hareketini andırıyor gibi görünüyor. Burada, 0.004 dolarlık destek ve 0.005 dolarlık direnç ile tanımlanan katı bir alanda benzer bir eğilim vardı. Yanal momentum, XRP yukarı çıkmadan önce altı aydan daha az sürdü ve yüzde 125’lik bir kazanç olan 0,009 dolarlık yeni bir yüksek alan belirledi.

Mevcut senaryoda, 0.245 $ direncinin üzerinde bir kırılma,Crypto Michaël’e göre, açık bir fiyat rallisini 0.48 $’a çekebilir. Yükselişhedefi, devam etmekte olan XRP’nin düşüş trendi sırasında oluşan düşen trendçizgisi dirençlerinden birine denk geliyor.

Zayıf Temeller Herhangi Bir Ralliye Engel Olabilir

Boğa tahmini, Ripple Labs’in büyük bir FUD moduyla mücadeleettiği bir zamanda geliyor. Müşterilerin XRP’yi sınır ötesi para transferleriiçin bir yerleşim tokenı olarak kullanmalarına izin veren San Franciscomerkezli şirket, 2019’da 1,2 milyar dolarlık XRP sattı.

Bu hamleler, birçoğu büyük token satışını XRP oranlarınıdüşürme çabaları olarak yorumlayan Ripple yatırımcıları için iyi sonuç vermedi.Konuyu daha da kötüleştiren şey, XRP’nin ABD dolarına ve kripto para birimiBitcoin’e karşı 2019’daki düşük performansıydı.

Ayrıca, Ripple Labs, dünyanın en büyük bankalarındanbazılarıyla büyük ortaklıklar kurdu, havale platformu MoneyGram’da hisse satınaldı ve en son 200 milyon dolar daha fon topladı. Ancak, ilerlemelerin hiçbiriXRP ve uzun vadeli tutucu tabanı için büyümeyi garanti etmedi.

Peter Todd konuyla ilgili ağır konuştu ve “XRP, neredeyse tüm ICO paraları gibi, var olmak zorunda değil ve hiçbir şey için gerçek bir hak vermiyor. Amacı, Ripple’a para kazandırmak ” ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte, teknik görünüme bakıldığında Ripple tokenini yüzde 175 oranında pompalamak için yetersiz göründüğünü vurgulayalım. Şu anda kripto para biriminde ciddi anlamda eksik olan şey yatırımcılarının kendisine olan güveni. Bu güveni yeniden kazanması gerekiyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap