Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı!

Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı!

9 Şubat Çarşamba günü, giyim markası devi Gucci metaverse deneyiminin bir parçası olarak The Sandbox’ta sanal arazi satın aldığını duyurdu. Popüler Youtube analisti Austin Arnold’a göre sadece SAND yatırımcıları değil, dev haberlerini duyuran 3 altcoin projesi daha topluluğunu heyecanlandıracak…

Gucci – The Sandbox (SAND) işbirliği

Arnold, Gucci moda evinin en son YouTube videosunda Ethereum tabanlı metaverse projesi The Sandbox’ta (SAND) sanal mülk satın aldığı haberini değerlendiriyor. Analiste göre Gucci’nin Blockchain tabanlı bir sanal mağaza açma teklifi, Ethereum (ETH) ve The Sandbox yatırımcılarını heyecanlandıracak harika bir haber:

Bu ortaklık, giysi satmak için meta evrende atılmış önemli bir adım… Gucci geride kalmak istemiyor, bunun yerine bu yeni metaverse’de modanın ön saflarında yer almak istiyor. The Sandbox ve Ethereum için harika bir haber.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Gucci ve The Sandbox (SAND) işbirliğinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Algorand (ALGO), Staci Warden’i CEO pozisyonuna transfer etti

Arnold daha sonra DeFi odaklı altcoin projesi Algorand’ın (ALGO) bir JPMorgan ve Nasdaq mezunu olan Staci Warden’in CEO olarak işe alımını değerlendiriyor:

Algorand Vakfı için bu büyük bir kazanç…Algorand’ın yeni CEO’su geleneksel finans alanında kapsamlı uzmanlığa sahip… Giderek daha fazla geleneksel finans uzmanı, özellikle ALGO’ya ve TraFi’den Blockchain’e geçiyor. Algorand’ınız varsa, bu oldukça harika.

BTC Piyasası: Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı! 1

Snoop Dogg – Gala Games (GALA) iş birliği

Snoop Dogg’un Gala (GALA) ile yaptığı son işbirliği de Arnold’un gündeminde. Dünyaca ünlü rap sanatçısı, Gala Games’e özel olarak bir “NFT LP” yayınlayacak. Analist, koleksiyonun öneminden bahsediyor:

Eğer bir GALA yatırımcısıysanız, bu haberle heyecanlanmalısınız… Öncelikle bu diğer Blockchain’ler tarafından kullanılabiliyor. Yani, Gala Games için harika bir kazanım.

BTC Piyasası: Ünlü Analist: SAND ve Bu 3 Altcoin Yatırımcıları Heyecanlanmalı! 2

Ethernity (ERN), 20 milyon dolar topladı ve Ethernal Labs stüdyosunu başlattı

Son olarak, NFT piyasasına göz atan Arnold, bir NFT müzayede platformu olan Ethernity’nin (ERN) yeni stüdyolarında NFT ve oyun geliştirme için 20 milyon dolarlık başlangıç finansman turunu tamamladığını paylaşıyor:

Ethernity bir ton para topladı ve Ethernity aracılığıyla NFT’leri bırakmak için daha fazla IP (fikri mülkiyet) getirmek için yeni bir stüdyo inşa etti…

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap