Ünlü Analist “Fraktal Analiziyle” Ripple’ın Aralık’ta Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Ünlü Analist “Fraktal Analiziyle” Ripple’ın Aralık’ta Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Paylaş
Ünlü Analist “Fraktal Analiziyle” Ripple’ın Aralık’ta Göreceği Seviyeleri Açıkladı

Kriptokoin.com – Ünlü bir kripto para analisti, grafiklerde çok önemli bir fraktal analiz ediyor. Analist olası bir sonucun Aralık ayı başında 1 Ripple (XRP) için 0,56 dolarlık seviyeye işaret edeceğini belirtiyor.

TheCryptHawk: Ripple Aralık ayında 0,56 doları görebilir

Ripple ekosisteminin aktif genişlemesine ve bu yıl RippleNet’te 300’den fazla yeni müşteriyle ortaklık imzalamasına rağmen, XRP fiyatı 0,3 doların altında kalıyor. Basında XRP yüzde 2,5 oranında değer kaybediyor ve 0,24 dolardan el değiştiriyor. Topluluk, 2019 boyunca fiyatların artması konusunda fazlaca iyimserdi. Ancak XRP, yazım sırasında kan kaybediyor.

Bugün popüler bir kripto para analisti olan TheCryptHawk Twitter sayfasında bir grafik paylaştı. Analistin analizinde dikkat çektiği fraktal, XRP’nin Aralık ayı başında 0,56 dolara yükselme olasılığı olduğunu gösteriyor. Analist eğer bu senaryo gerçeklemezse fiyatın 0,17- 0,18 dolar ve sonra da 0,12 dolara düşebileceğini söylüyor.

Popüler analist: Yükseliş sernayosu geçersiz olursa XRP 0,12 dolara düşebilir

Kısa bir süre önce XRP,  birkaç aydır test etmediği 0,25 dolarlık destek seviyesinin altına düştü. Bu, kripto paranın fiyatını yukarı çekmesi beklenen yakın tarihli Swell konferansına rağmen oluyor. Yatırımcılar Kasım ayında Swell’ın tetikleyeceği bir boğa koşusu geçen yıldan beri bekliyordu. 2018 Ocak’ında XRP, Swell’la tüm zamanların en yüksek seviyesini neredeyse 4 ABD dolarının üzerinde buldu. Ancak bu yıl Swell pump’ı gerçekleşmedi ama sadık XRP topluluğu hala bir boğa koşusu beklentisi içinde.

Gerçekten de Ripple ağını önemli ölçüde genişlettiğinden ve XRP için birçok gerçek kullanım durumu sağladığından, fiyat düşüşü birçok kişiye garip geliyor. İyimserler yatırımcılar, fiyat düşükken (Bitcoin fiyatının düştüğü zamanların çoğunda olduğu gibi) düşük seviyeden alım yapıyorlar, kârları daha sonra XRP fırladığında yükseliyor. Ripple tahminleri ile ilgili diğer haberler için “Ripple Çakıldı! Popüler Analist XRP’nin Göreceği Korkunç Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap