Ünlü Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Binance Listeleyebilir

Ünlü Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Binance Listeleyebilir

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Binance Listeleyebilir

Türk kripto piyasasında popüler bir analist ve trader olan Erhan Ünal, Twitter hesabından 422 bin takipçisine, taraftar tokenlerinde yükseliş başlamasının, kripto para borsası Binance tarafından listelenmelerin hızlandırılabileceğini gösterdiğini belirterek, üç FAN tokene dikkat çekiyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarına bir göz attık.

Analistin Binance listelemesi için dikkat çektiği altcoin’ler

Deneyimli analist Erhan Ünal, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda, taraftar tokenlerindeki yükselişin Binance listelemesinin bir işareti olabileceğini ifade ederek, üç altcoin projesine dikkat çekti:

FAN Token’lerde yükselişlerin başlamış olması, Binance listelemelerini hızlandıracağını düşünüyorum. Galatasaray Fan Token (GAL),  Arsenal Fan Token (AFC) ve Inter Milan Fan Token (INTER). Bu üçlüye dikkat.

Analist ayrıca, bahsettiği taraftar tokenleri hakkında bazı bilgiler vererek, takipçilerine kendi stratejisini paylaştı:

Ek olarak sadece listeleme takip eden gruplar arada TT yaparak çok fazla yatırımcıyı içeri çekiyorlar. Aralarında en major INTER olduğu için herkes yoğunluklu olarak onda bekliyor. Sırf bu sebepten ötürü almıyorum. Haliyle listeleme geldiğinde ürün beklenen potansiyeli veremiyor.

Stratejik bir öneri: Bu gruplar listeleme sonrası toplu bir şekilde token değiştiriyorlar. Listeleme haberi geldiği anda bir sonraki en major parayı tercih ederseniz muhtemelen bu grupların geçişlerinden para kazanabilirsiniz. Gözleminizi ve araştırmanızı yapın.

BTC Piyasası: Ünlü Analist: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! Binance Listeleyebilir 1

FAN token nedir?

Büyük bir spor hayranıysanız, hayranları favori takımlarına her zamankinden daha da yakınlaştıran bir yenilik olan Taraftar Tokenlarini kesinlikle duymuşsunuzdur. Futbolda, Barcelona, ​​Atletico Madrid, Manchester City, Paris Saint-Germain, Juventus, Inter, Arsenal, AS Roma, Galatasaray, Flamengo ve Corinthians gibi dünyanın en büyük kulüplerinden bazıları Taraftar Tokenları başlattı.

Taraftar tokenleri, sahiplerinin kulüp kararları, ödüller, ürün tasarımları ve benzersiz deneyimler için oylama gibi hayranla ilgili çeşitli üyelik avantajlarına erişmelerine izin veren kripto para birimleridir. Spor kulüpleri, müzik fan kulüpleri ve diğer kuruluşlar tarafından deneyimleri demokratikleştirmek ve organize etmek, kulüp liderliği oluşturmak ve daha fazlası için kullanılabilirler. NFT’lerin aksine, taraftar token’ler tamamen ‘değişebilir’ veya değiştirilebilir. Bu, tıpkı itibari para veya nakit para gibi, tokenlerin spor kulübü ürünleri, VIP deneyimleri ve daha fazlasıyla değiştirilebileceği anlamına geliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap