Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek!

Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek!

Ünlü bir kripto analisti olan Nicholas Merten, lider kripto Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB) ve diğer altcoin projelerinin önümüzdeki aylarda büyük bir geri dönüşe hazırlandığını söylüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

“Bitcoin, 60 bin dolar seviyelerine geri dönecek”

Yeni bir video programında Nicholas Merten, Data Dash’in 513.000 abonesine, Bitcoin başta olmak üzere piyasada bir bahar rallisinin yakın olduğuna giderek daha fazla ikna olduğunu söylüyor:

Bence burada bahsettiğimiz bu bahar rallisini görme şansımız çok yüksek. İnançlarım bu konuda daha da güçleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek! 1Kaynak: Data Dash / Youtube

Analist, Bitcoin (BTC)’nin, Kasım 2021’den bu yana görülmeyen bir fiyat aralığı olan 60.000 dolar seviyelerine yakında geri döneceğini söylüyor. Nicholas Merten, halihazırda ivme kazanan altcoin piyasasının da sırayla toparlanacağını tahmin ediyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

Gerçekten, Nisan ayında en kısa sürede, bu eğilim gerçekleşirse, Bitcoin için bu 60.000 dolar aralığına geri dönebileceğimizi belirtmek istiyorum. Bir bahar rallisine başlayabiliriz. Ama bu sadece Bitcoin için değil. Bu büyük anı vurgulamak istiyorum. Bunun sadece bir BTC rallisi olması pek olası değil.

“Bu yüzden piyasa yükselmeye başlayacak”

“İnsanların genellikle önce Bitcoin, sonra altcoinleri düşündüklerini biliyorum” diyen analiste göre, bu piyasa bir şey kanıtlamışsa, o da geçmişte gerçekleşen önceki eğilimlerin bu döngüde aynı olmadığı. Analist, “Gördük ki, tıpkı 2020’nin sonlarında 2021’in başlarında gördüğümüz gibi Bitcoin ve altcoinler hız kazanıyordu” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist: Bitcoin, SHIB ve Altcoin’ler Bu Tarihte Yükselecek! 2

Data Dash sunucusu, belirli altcoinlerin piyasada zaten ısınmakta olduğuna dikkat çekiyor ve bunun da kurumların bir yükseliş beklentisiyle piyasa değerinde altcoin satın aldığına işaret ettiğini belirtiyor. “Bir ton farklı altcoininiz var” diyen analist, bunun en büyük işaretlerinden biri olduğunu söylüyor. Nicholas Merten, şu açıklamayı yapıyor:

Piyasada birden fazla gün %10-20 kazanç elde eden çok sayıda rastgele altcoin görmeye başlıyoruz. Ve bu, piyasanın tekrar pasif bir şekilde emirlerini biriktirmeye veya doldurmaya başlamadığına dair gerçekten büyük bir işaret. Akıllı para veya kurumlar limit emirleri doldurmayı beklemiyorlar. Piyasa emri alıyorlar, pozisyonlarını alıyorlar, çünkü köşede FOMO hissediyorlar. Piyasa yükselmeye başlayacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap