Ünlü Analist Bitcoin Halving Sonrasındaki Muhtemel Fiyatı Açıkladı!

Ünlü Analist Bitcoin Halving Sonrasındaki Muhtemel Fiyatı Açıkladı!

Paylaş
Ünlü Analist Bitcoin Halving Sonrasındaki Muhtemel Fiyatı Açıkladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) geçtiğimiz birkaç gün boyunca konsolidasyon sürecinden geçmekteydi ve hafif bir düzeltme yaşadı. 9.000 dolar bandından düşüşe geçen BTC, önce 8.600 dolara kadar, daha sonra ise 8.200 dolara kadar geriledi.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 8.300 dolar üzerinden işlem gören BTC, aslında 8.200 dolar seviyesinin önemli bir destek noktası olduğunu göstermiş oldu. Şu an için fiyatın daha düşük seviyelere inebileceğine dair birçok tahmin olsa da, Bitcoin grafikleri konusunda uzman bir isim bu duruma katılmıyor.

Bitcoin’in Kısa Vadeli Yönü

TradingView’in en ünlü kripto para analistlerinden birisi olan TradingShot, yakın zamanda yayınladığı bir analizinde Bitcoin için durumun tam tersine döneceğini ifade etti. TradingShot, aşağıdan görülebilecek grafikle yaptığı tahmininde, BTC’nin kısa vadede 11.500 dolara kadar yükselebileceğini vurguladı. Tabii ki yükselişten önce hafif bir düşüş yaşanacağını da belirten analist, 7.300 dolara kadar iniş olmasının da tahminleri çerçevesinde olduğunu dile getirdi.

Bitcoin Halving Geliyor!

Aslında Bitcoin’in Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan blok ödülü yarılanması şu an için bütün piyasanın dikkatini üzerine çekti. Buradaki haberden hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz Bitcoin Halving veya yarılanması yarattığı bu büyük beklenti ile kesinlikle hareketli günlerin geleceğine işaret ediyor.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap