Ünlü Analist, 2022’de Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Ünlü Analist, 2022’de Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist, 2022’de Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı!

Metaverse ve metaverse alanına odaklı coin projelerinin ivme kazanmasıyla pek çok yatırımcının gözü buraya çevrildi. Bu sırada, ünlü bir kripto para analisti olan Lark Davis, 2022’de yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü 7 metaverse coin’i açıkladı. Kriptokoin.com olarak analistin yorumlarını aktarıyoruz. Ancak, bunların yalnızca analistin tahmini olduğunu belirtmekte fayda var.

Analist, 7 metaverse coin projesinin yükseleceğine inanıyor

Yakın zamanda paylaştığı bir Youtube videosunda Lark Davis; Metaverse arazilerine, Metaverse token’larına ve Metaverse altyapısına dikkat çekerek aşağıdaki metaverse coin’lerin yükseleceğini düşündüğünü söylüyor:

  • Illuvium (ILV): Illuvium, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunudur. Analist, Illuvium’un Ethereum’a gelen ve birçok insanı heyecanlandıran çok ilginç bir oyun olduğuna dikkat çekerken, “Grafikler harika, oynanış harika görünüyor ve yakında Illuvium’da bir arazi de satın alınabilecek,” ifadelerini kullanıyor.
  • MyNeighborAlice (ALICE): MyNeighborAlice, bir başka ilginç NFT arazi satış projesidir. Analiste göre oyundaki arazilerin uzun vadede yüksek bir değerde olma potansiyeline sahip olduğu için kullanıcıların ilgisini çekiyor.
  • Wilder World (WILD): Bu projede bazı “crib” satışları gerçekleştiriyor. 200 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle henüz erken aşamada olduğunu düşünen analiste göre Wilder World, vizyonunu gerçekleştirmeye devam edebilirse, kullanıcıları çekmeye devam edebilir.
BTC Piyasası: Ünlü Analist, 2022’de Patlama Yapacak 7 Metaverse Coin’i Açıkladı! 1
  • HighStreet (HIGH): HighStreet, yeni nesil perakendeyi tanımlamayı hedefleyen proje, çevrimiçi alışveriş yapmanın eğlenceli bir yolunu sunuyor. Analist, projenin “milyon dolarlık piyasa değerinin altında” olduğuna dikkat çekerek giriş fırsatını vurguluyor.
  • Solice (SLC): Solice’te kullanıcıların arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilmesinin kullanıcı tabanını büyütme potansiyeli olduğu vurgulanıyor.
  • Efinity Token (EFI): Efinity, Enjin tarafından geliştirilmiştir. Temelde oyun içi ölçeklenebilirlik ve metaverse NFT’leri Polkadot’a getirmek için zincirler arası bir yol sunar.
  • Breeder DAO (BREED): Breeder DAO (BREED), metaverse’de en iyi kazanılan dijital varlıkları yetiştirmeye, işlemeye ve yaratmaya odaklanan erken aşama bir Blockchain girişimidir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap