Uniswap (UNI) artık BtcTurk | PRO’da!

Uniswap (UNI) artık BtcTurk | PRO’da!

Paylaş
Uzman Coin: Uniswap (UNI) artık BtcTurk | PRO’da!

Basın bülteni

Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, 2,8 milyondan fazla kullanıcısına yenilikler sunmayı sürdürüyor.

Bugün, 700’ü aşan ekibiyle, her zaman kullanıcılarının öneri ve taleplerini dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kripto para birimlerini platforma ekleyen BtcTurk, profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da Uniswap’ı (UNI) hizmete açıyor.

Uniswap (UNI) ile BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası, BTC ve USDT işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. BtcTurk | PRO’da Uniswap (UNI) minimum yatırma çekme limiti 1 UNI olarak uygulanıyor.

Uniswap (UNI) hakkında:

UNI,Ethereumtabanlı ve merkeziyetsizdir.Uniswap, Ethereum platformundaki ERC20 dijital varlıkların takas edilmesi ve bu işlemlere likidite sağlamak için geliştirilmiş bir protokoldür.Yenilikçi bir yapıya sahip Uniswap’te fiyatlar tamamen havuzdaki likidite oranına göre oluşuyor.Uniswap (UNI) Ethereum ağını ve ERC20 dijital varlıkları destekleyen tüm cüzdanlarda saklanabilir. Masaüstü, mobil veya donanım cüzdanları tercih edilebilir.Uniswap platformunda likidite sağlama ve takas işlemleri Ethereum cüzdanları kullanılarak doğrudan Ethereum blok zincirinde gerçekleştirilir.Uniswap kullanıcılarının, akıllı kontratlar aracılığıyla havuzlara aktardığı Ethereum ve ERC20 dijital varlıklar, platform aracılığıyla takas edilebiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap