UFC Şampiyonu, Alacağı 3 Meme Coin’in İsimini Duyurdu!

UFC Şampiyonu, Alacağı 3 Meme Coin’in İsimini Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: UFC Şampiyonu, Alacağı 3 Meme Coin’in İsimini Duyurdu!

Eski UFC şampiyonu Chuck Liddell, en güçlü kripto topluluğunu bulmak için yapılan bir Twitter anketinin sonuçlarına dayanarak meme coin projesi Shiba Inu’ya yatırım yapacağını belirtti. UFC süperstarının Shiba Inu’ya ne kadar yatırım yapacağı basında bilinmiyor.

Anketimde bu 3 kripto para için oy veren herkese teşekkür ederim. Herkesin isteği doğrultusunda belirli bir miktar kripto almaya ve ankette aldıkları oy yüzdelerini 3 token arasında çeşitlendirmeye karar verdim.

Şampiyonun alacağı meme coin projeleri

Twitter anketinde kullanıcılardan Binance Smart Chain’deki bir başka popüler meme coin projesi olan Shiba Inu, Dogecoin ve Safemoon arasında seçim yapmaları istendi. Shiba Inu, %30,6’lık bir anket sonucuyla köpek temalı token’ler arasında kazanırken, Safemoon %43,8 ile listenin zirvesinde yer aldı.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Chuck Liddell, birçok Dogecoin videosu izlediğinden bahisle Kasım ayı başlarında kripto piyasasına adım attı. Dogecoin’i kaybettiğini hisseden UFC süperstarı, Shiba Inu topluluğu hakkında sorular sormaya başladı. Son iki aydır Chuck Liddell, Twitter’da Non Fungible Token (NFT)’lerini sergiliyor.

Shiba Inu oyun geliştirme projesi ilerliyor

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 2022’de PlaySide Studios ile ilk toplantısını duyurdu.

Aralık 2021’in başlarında Shiba Inu, Avustralya’nın halka açık en büyük video oyunu geliştiricisi PlaySide Games ile stratejik bir kiralama sözleşmesinde oyun ortaklığını duyurdu. Yeni imzalanan ortaklık, tahmini tamamlanma süresi sekiz ay olan Shiba Inu oyununu geliştirmek için bir anlaşma üzerinde çalışıyor.

Bunun yanı sıra, Shiba Inu’da 2022’de pek çok gelişme olacak. SHIB Discord kanalı moderatörü Queenie’ye göre, kullanıcılara gaz ücretlerinde indirim sağlayacak bir Katman-2 platformu olan Shibarium, mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Queenie, Shiba Inu topluluğu için ‘2022’ye girerken büyük bir sürpriz’ olacağını da doğruladı, ancak daha fazla ayrıntı açıklamadı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap