Tyler Winklevoss: İnsanlar Kripto Paralar Sayesinde Özgürleşecekler

Tyler Winklevoss: İnsanlar Kripto Paralar Sayesinde Özgürleşecekler

Paylaş
Tyler Winklevoss: İnsanlar Kripto Paralar Sayesinde Özgürleşecekler

Gemini CEO’su Tyler Winklevoss, kripto para piyasasının geleceğiyle ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Kripto paraların geçtiğimiz son birkaç yıl içerisinde oldukça iyi bir performans sergilediklerini söyleyen Winklevoss bunun önümüzdeki yıllarda da devam edeceğine inanıyor.

Hayatımıza Girecek

Günümüzde on milyonlarca kripto para kullanıcısı olduğu düşünülüyor. Bunlardan bazıları kripto paraları sıkça kullanırken bazıları kripto paraları yalnızca uzun vadeli yatırım amacıyla kullanıyor.

Şu anda kripto para dünyasında milyonlarca insan olsa da kripto paraların hala günlük hayatımıza girmediklerini söyleyebiliriz. Finans dünyasının ünlü isimlerinden Tyler Winklevoss ise bunun zaman içerisinde değişeceğine inanıyor:

Kripto paralar günümüzde hala yeni bir teknoloji olarak görülüyorlar. Kripto paralar günlük hayatta e-posta veya daha farklı web uygulamaları kadar önemli bir rol oynamıyor. Ama biz bunun değişeceğine inanıyoruz. Hatta değişmeye başladı bile.

Kripto paraları e-posta kullanımıyla kıyaslayan Winklevoss, koinlerin henüz e-posta kullanımı kadar önemli olmadığını ancak bunun değişeceğini düşünüyor. Winklevoss’a göre kripto paralar daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladıkça insanlar mali anlamda daha özgür olacaklar. Kripto paraları bu bağlamda kişisel bilgisayarlar ile kıyaslayan Winklevoss şunları söylüyor:

Matbaa makinesi ve kişisel bilgisayarlar bireysel özgürlüğümüzü nasıl etkilediyse kripto paralar da öyle etkileyecekler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap