Türklerin de Aldığı Bu Altcoin, Devasa Paydaşlığı Duyurdu!

Türklerin de Aldığı Bu Altcoin, Devasa Paydaşlığı Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin, Devasa Paydaşlığı Duyurdu!

Airdrop yapacağı beklentisiyle Türk yatırımcılar ortasında yer edinen Sui Blockchain, global bir marka ile işbirliğini duyurdu. Altcoin piyasasından sıcak gelişmenin detayları şu şekilde…

Sui Blockchain, Formula 1 takipçileri için muştuyu verdi

Formula 1 dünyasında taraftar etkileşiminde ihtilal yaratacak heyecan verici bir gelişme yaşandı. Oracle Red Bull Racing, yenilikçi yazılım şirketi Mysten Labs ile çok yıllı iştirakini duyurdu. Bu işbirliği, Formula-1 grubu ile hayran kitlesi ortasındaki ilişkiyi geliştirmek için Blockchain teknolojisinin gücünden faydalanacak. Çığır açan yazılım platformu Sui ile Mysten Labs, takımın resmi Blockchain ortağı olacak.

Mayıs ayında kullanıma sunulan Sui, özel bir Katman 1 Blockchain ve akıllı kontrat platformudur. Sui, dinamik ve yenilikçi on-chain varlıkları sağlayarak markalara yeni kullanım alanları açıyor. Bilhassa Oracle Red–Bull Racing için taraftarlarla irtibat kurması için eşsiz ve etkileşimli yollar sunacaktır. Grup, bu iştirak aracılığıyla destekçilerine global ölçekte dijital tecrübeler sunmayı amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin, Devasa Paydaşlığı Duyurdu! 1

Oracle Red Bull Racing’in Kadro Müdürü ve CEO’su Christian Horner, grubun Formula 1’de Blockchain teknolojisini erken benimsemesinin altını çizerek işbirliğine duyduğu heyecanı lisana getirdi. Horner, Sui ile iştirakin erişilebilirliği, güvenliği ve iştiraki güzelleştirerek hayran tecrübesini daha da yükselteceğine inanmakta.

Mysten Labs’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Evan Cheng, Horner’ın hislerini yineledi. Blockchain teknolojisinin insanların süreç yapma ve irtibat kurma formunu dönüştürme konusundaki muazzam potansiyelini vurguladı. Cheng, Sui’nin performansını Oracle Red Bull Racing ile birebir hizaya getirmekten duyduğu memnuniyeti lisana getiriyor. Bu paydaşlığın yeni ve çığır açan irtibatlı tecrübeler etrafında topluluklar oluşturmada tesirli olacağını söz edior.

Neden bir altcoin ağı olarak SUI’yi tercih ediyor?

Mysten Labs ile işbirliği yapma ve Sui’nin yeteneklerinden yararlanma kararından evvel, Oracle Red Bull Racing tarafından yürütülen kapsamlı bir piyasa tahlili yaptılar. Altcoin takımı, yarış hayranlarının grupla yenilikçi yeni yollarla etkileşim kurmasını sağlayacak bir Blockchain tahlili aradı. Ayrıyeten Sui ile hayranlar, Blockchain teknolojisinin tüm potansiyelinden yararlanan son teknoloji dijital tecrübeler aracılığıyla kendilerini Formula 1 dünyasına kaptırma fırsatına sahip olacaklar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin, Devasa Paydaşlığı Duyurdu! 2

Bu iştirak, Blockchain teknolojisinin Formula 1 ekosistemine entegrasyonunda kıymetli bir kilometre taşını işaret ediyor. Ayrıyeten, Oracle-Red-Bull Racing’in teknolojik gelişmeleri benimseme ve geliştirmek için taahhüdünün bir delili olarak hizmet ediyor. Bu ortada, Mysten Labs ve Sui, motor sporlarında taraftar iştirakinde hayati bir rol oynayacak. Ek olarak, irtibatları güçlendirmede ve topluluklar oluşturmada dönüştürücü gücünü gösterecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap