Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsası BtcTurk PRO’da Popüler Altcoin Listelendi

Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsası BtcTurk PRO’da Popüler Altcoin Listelendi

Paylaş
Türkiye’nin Öncü Bitcoin Borsası BtcTurk PRO’da Popüler Altcoin Listelendi

Kriptokoin- BtcTurk | PRO’da yeni kripto para: EOS

Türkiye’nin ilk ve en büyük Bitcoin alım satım platformu BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da EOS’u listeledi.

Türkiye’nin ilk, dünyanın ise dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk, platformundaki kripto para seçeneklerine bir yenisini daha ekliyor. Bugün 700 binin üzerinde üyeye sahip olan BtcTurk, kripto para birimi EOS’u profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da hizmete sunuyor. Kullanıcılar BtcTurk | PRO’da EOS Yatırma- Çekme – Alış- Satış işlemlerine başlıyor.

BtcTurk | PRO’da çevrimiçi, masaüstü, mobil ya da donanım cüzdanlarında kolaylıkla saklanabilen EOS’un blokzinciri üzerine kurulmuş bir işletim sistemi gibi kurgulanması, EOS’u diğer blokzinciri platformlarından ayıran en temel özellik olarak nitelendiriliyor. Güvenilir ve belli bir geçmişi olan kripto para birimlerini platformuna eklemeyi amaç edinen BtcTurk’ün işleme sunduğu EOS ile kullanıcılar saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebiliyor.

Kriptopara yatırma ve çekme işlemlerinin ücretsiz olarak gerçekleştirildiği BtcTurk’te EOS için minimum yatırma ve çekme limitleri 1 EOS olarak belirlendi. BtcTurk | PRO’da BTC, ETH, LTC, XRP, USDT, XLM, NEO’da TRY ve BTC, USDT paritelerinde de işlem yapılabiliyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap