Türkiye Merkezli Kripto Para Bithumb’da Listeleniyor!

Türkiye Merkezli Kripto Para Bithumb’da Listeleniyor!

Paylaş
Türkiye Merkezli Kripto Para Bithumb’da Listeleniyor!

Kriptokoin – Türkiye merkezli kripto para Bithumb’da listelenmeye başlıyor. Konuyla ilgili olarak bugün MenaPay’dan açıklama geldi.

Yapılan açıklamada Menapay’ın kripto para birimi MPAY Bithumb Global’in, GAY panosunda listelenecek.

Depozito işlemleri 14 Kasım 2019 Saat 15:00 UTC itibariyle başlayacak. Alım satım işlemleri ise bir gün sonra yani 15 Kasım 2019 Saat 17:00 UTC itibariyle başlayacak.

MPAY, USDT ile işlem çifti oluşmuş durumda.

MenaPay

MenaPay, MENA’daki ilk tam destekli ve blok tabanlı mobil ödeme çözümü. Kullanıcı dostu mobil ödeme ağ geçidi, mükemmel bir blockchain kullanımı ve MenaCash denilen istikrarlı bir kripto para biriminden oluşuyor.

Bu projenin ardındaki fikirde, Mena bölgesinin banka yüzü görmemiş olan nüfusu için nakit dijitalleştirme yer alıyor. Mena bölgesinde yaşayan 400 milyon insanın yüzde 80’inden fazlasının banka hesabının olmadığı belirtiliyor. Ayrıca MenaPay cüzdanlarını çevrimiçi bayi ağımız üzerinden doldurabiliyorlar.

MenaPay, dünyadaki en büyük nakitsiz toplumu oluşturmak için hamle yapmış durumda. Öncelikle MENA bölgesine odaklanıyor. MenaPay, kullanıcıların günlük yaşamda güvenli, hızlı ve merkezi olmayan bir şekilde para aktarmalarını sağlıyor.

MenaPay’ın bilgileri ise şu şekilde:

Toplam Tedarik: 400.000.000 MPAY
Dolaşımdaki Arz : 96,752,960 MPAY
Resmi Web Sitesi : https: //www.menapay.io/

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap