Türk Kripto Para Projesi BiLira, Piyasaya Sürülüyor!

Türk Kripto Para Projesi BiLira, Piyasaya Sürülüyor!

Paylaş
Türk Kripto Para Projesi BiLira, Piyasaya Sürülüyor!

Kriptokoin.com – Türk Lirası (TL) ile teminatlandırılmış istikrarlı kripto para birimi başka bir deyişle bir stablecoin olan BiLira, 250 bin dolarlık yatırım aldığını açıkladı. Ayrıca BiLira, önümüzdeki hafta kripto para borsası Coiny’de BiLira/TL çiftiyle listelenecek.

Türk Lirasına endeskli kripto para birimi BiLira, 250 bin dolarlık yatırım aldı

Kısa süre açıklanan bilgilere göre, Türk Lirası’na endeskli stabil kripto para birimi BiLira, 250 bin dolarlık bir yatırım aldı. Kripto para projesine bu yatırım, Emin Gün Sirer’in Ava Labs’ı, Alp Ihlamur, Varol Civil, Onur Umut ve başka önemli yatırımcıların dahil olduğu bir grup tarafından yapıldı.

Etherscan adresine göre, şirket tarafından bugüne kadar 256.600 BiLira çıkarılmış durumda. Ayrıca Ethereum Blockchain’i üzerinde çalışan kripto para projesiyle ilgili önemli bir haber daha var ve proje yakında kripto para borsalarında işlem görmeye başlayacak. Şirket tarafından yapılan resmi duyuruya göre BiLira, 9 Aralık tarihinde kripto para borsası Coiny’de BiLira/TL işlem çifti ile ticarete açılacak.

BiLira nasıl satın alınır ve hangi bankalar süreci destekliyor?

Yatırımcıların BiLira satın alabilmek için önce fonları bankaya havale etmeleri gerekiyor. BiLira’nın resmi internet sitesindeki bilgilere göre,  kripto para için Garanti, VakıfBank, Fibabanka ve Turkishbank gibi dört farkı ödeme kanalı var. Banka işlemi kontrol ettikten sonra BiLira’ya bildiriyor ve şirkette dijital varlık oluşturuyor. Daha sonra çıkarılan kripto para, alıcının Ethereum cüzdanına transfer ediliyor. BiLira ile ilgili önemli haberler ve detaylı bilgi almak için “Türk Lirasına Endesklenen Kripto Para “BiLira” Geliyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap