Türk Analist, Bitcoin’de Yükselişi Geçersiz Kılacak Seviyeye Dikkat Çekti

Türk Analist, Bitcoin’de Yükselişi Geçersiz Kılacak Seviyeye Dikkat Çekti

Paylaş
Türk Analist, Bitcoin’de Yükselişi Geçersiz Kılacak Seviyeye Dikkat Çekti

Kriptokoin.com – Başarılı kripto para tahminleriyle Türk Bitcoin camiasında popülarite kazanmış olan Selcoin, kısa süre önce yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü analist, Bitcoin’de şimdilik yükseliş beklediğini belirterek mevcut eğilimi tersine çevirebilecek kritik seviyeye dikkat çekti.

Selcoin Bitcoin’de yükseliş bekliyor, ancak trendi tersine çevirecek seviyeye de dikkat çekiyor

Selcoin, son dönemde kripto para sektöründe isminden fazlaca söz ettirir oldu. Ünlü Türk analist çarpıcı Bitcoin ve altcoin öngörüleri ile tanınıyor. Bu popüler analist kısa süre önce yatırımcıların merak ettiği birkaç konuya cevap olabilecek nitelikte açıklamalarda bulundu. Selcoin, 9.000-9.500 dolar aralığında gelgitler yapan Bitcoin’de güçlü yükseliş hareketleri bekliyor. Ayrıca analist, BTC’deki yükseliş trendini sonlandıracak seviyenin de  8.850-9.000 dolar olduğunu vurguluyor:

StormGain

Bitcoin mevcut alanında daha güçlü yükseliş hareketleri görebiliriz. 10.500 direnç seviyesine kadar.. Destek seviyesi aynı… 8.850-9.000 bandı. Bu destek kırılırsa yükseliş trendini kaldırıp kenara koyarım yeniden. Fikrim yükselişin devamında elbette. Keyifli haftasonları…

Başarılı analist, tahminlerinin arkasında olan nadir analistlerden

Başarılı Türk analist, piyasadaki bazı analistler gibi BTC tahminlerinde sürekli güncelleme yapmıyor. Analist teknik ve temel faktörleri dikkate alarak belirlediği kritik seviyelere sadık kalan nadir analistler arasında yer alıyor. Selcoin bu konuya son paylaşımlarında dikkat çekerek yatırımcıları uyarıyor:

Çok net yazıyorum ve detaylı yazıyorum ve hemen hergün aynı şeyi tekrar mükerrer yazıyorum. Buna rağmen net olmadığı kanaatinde olanlar oluyor bazen. Böyle bir kanaat oluşuyorsa sektörden uzak durun. Çünkü zarar edersiniz. Temel seviyede anlatıyorum ve temel seviyede grafik atıyorum.

Selcoin’in geçtiğimiz günlerdeki açıklamaları için “Bitcoin ve Altcoin’lerde Şimdi Yön Neresi? Başarılı Türk Analist Yorumladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap