TRON (TRX), Justin Sun’ın tweet’iyle 4 ayın rekorunu yakaladı

TRON (TRX), Justin Sun’ın tweet’iyle 4 ayın rekorunu yakaladı

Paylaş
BTC Piyasası: TRON (TRX), Justin Sun’ın tweet’iyle 4 ayın rekorunu yakaladı

2018 yılında gördüğü zirvenin hala uzağında yer alan TRX, Justin Sun’ın tweet’inin ardından dört ayın rekor fiyatını yakaladı.

Sun, bugün sabah saatlerinde Twitter hesabından “Önümüzdeki hafta TRX için büyük bir haber var” şeklinde bir açıklama yaptı. TRX, bunun ardından yüzde 20’den fazla yükselerek 0.118 dolar seviyesini gördü. Kripto para, en son bu seviyeye Mayıs ayının ortalarında ulaşmıştı. Piyasa değeri de 8.2 milyar doları aşan TRX, en büyük 24. kripto para konumunda.

Sun’ın bahsettiği ‘büyük haber’in ne olduğu merakla bekleniyor. Bununla birlikte, TRON kurucusu daha önce de benzer açıklamalar yapmış, ve birçoğunda beklentiler karşılanmamıştı. Sun, en son büyük bir haberi müjdelediğinde TRON ekosistemine “SUN” adında yeni bir DeFi Çin’inin geleceğini açıklamıştı.

TRON’un USDT ve USDC’de kullanımı artıyor

Öte yandan TRON blok zincirinin sabit coin alanında kullanımı artıyor. Son olarak TRON’daki Tether miktarı 36 milyarı geride bıraktı. TRON, Tether için en çok kullanılan blok zinciri olmayı sürdürürken zincirdeki USDC arzı da bugün itibari ile 200 milyonu geçti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap